

Volkswagen T-Roc
1.5 TSI R-Line
Prijs op aanvraag
202435.036 kmAutomatisch
Benzine
SUV
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 mei 2024 |
| APK | 13 mei 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 42.123 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Modelreeks: feb. 2022 - jan. 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 259 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrieksgarantie: Ja
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Fabrikant: Autobedrijf Dirk van der Steen Rijksweg 141 1906BG LIMMEN, NL 0725053266 http://www.dirkvandersteen.nl info@dirkvandersteen.nl
AUTOBEDRIJF DIRK VAN DER STEEN adverteert met ALL IN prijzen!! Inclusief afleveringsbeurt, tenaamstellingskosten en 12 maanden BOVAG/ lopende fabrieksgarantie voor occasions en nieuwe auto's boven € 4500,00 . AUTOBEDRIJF DIRK VAN DER STEEN is al ruim 30 jaar een universeel autobedrijf en lid van de BOVAG! Wij verkopen alle merken auto 's zowel NIEUW als GEBRUIKT. Ook voor Lease, Financiering, onderhoud, reparatie, schade herstel en APK kunt u bij ons terecht. Elke lease-auto mag bij ons komen voor onderhoud en reparatie. Ook hebben wij haal en breng service. Voor meer informatie: 072-5053266. Wij heten u van harte welkom in onze mooie zaak in Limmen!
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.250 x 1.820 x 1.580 mm |
| gewicht | 1.255 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.850 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 445 - 1.290 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,6 s |
| Actieradius | 819 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 144 g/km |






