

Volkswagen T-Roc
1.5 TSI 150pk 7-DSG Sport
€ 28.900202251.890 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 april 2022 |
| APK | 4 april 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 43.124 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Constructiejaar: 2022-05
Laadvermogen: 622 kg
Wielbasis: 259 cm
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.240 x 1.820 x 1.570 mm |
| gewicht | 1.248 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.870 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 445 - 1.290 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,4 s |
| Actieradius | 757 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 150 g/km |
| Energielabel | D |






