

Volkswagen T-Roc
1.0 TSI Style Business camera
€ 18.4502022113.403 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 6 mei 2022 |
| APK | 6 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 34.965 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Hij toont aantrekkelijk en tegelijk onverzettelijk. Met deze stoere SUV bent u onder alle omstandigheden veilig onderweg. Niet voor niets is de vraag naar gebruikte Volkswagens zo groot, want de kwaliteit staat ook na een aantal jaren nog buiten kijf, zoals aan deze T-Roc duidelijk te zien is. In deze SUV vindt u een driecilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De comfortstoelen geven precies de juiste ondersteuning voor rug en schouders. Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die u op afstand kunt openen. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Nooit meer problemen bij achteruitrijden of inparkeren. De achteruitrijcamera houdt alles in de gaten! Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Zoals u van zo'n jonge auto mag verwachten, zijn hier ook de geavanceerde remote services aanwezig. Simpelweg met een app op uw smartphone controleert u op afstand de status van de auto en bedient u diverse functies. Voor de veiligheid op de weg is het goed dat u uw ogen op de weg kunt houden en uw handen aan het stuur. Want het audiosysteem, met DAB-ontvangst, en het navigatiesysteem bedient u vanaf het stuurwiel en met spraakbediening. Aan boord bevindt zich een draadloze telefoonlader. Geen kabels of snoertjes - opladen maar! Ook is de Volkswagen uitgerust met: automatische airconditioning, regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De intelligente veiligheidssystemen in deze auto waken continu over uw veiligheid. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden. De verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding en vermindert de gevolgen van een ongeval. Ook helpen het hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Dat de kilometerstand in orde is, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. Heeft u interesse in deze mooie Volkswagen? Bel ons dan of mail ons, om een afspraak te maken.
Modelreeks: nov. 2020 - feb. 2022
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 597 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal eigenaren: 2
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG Afleverbeurt: De deelnemer garandeert dat het betreffende geadverteerde voertuig wordt afgeleverd met een correct uitgevoerde BOVAG afleverbeurt. Deze afleverbeurt garandeert, op het moment dat het deelnemerscontract wordt ondertekend, de navolgende punten: • Distributieriem minimaal 10.000 km onderhoudsvrij • Zomer / all season banden minimaal 2,5 mm profiel (indien afgeleverd op winterbanden dan minimaal 5,5 mm profiel) • Minimaal 6 maanden apk • Minimaal 6 maanden of 6.000 km onderhoudsbeurt vrij (wat het eerst komt is bepalend).
Fabrikant: Hofsink & Nijland B.V. Kruiwiel 10 7773NL HARDENBERG, NL 0523684235 http://www.autobedrijf-hofsinkennijland.nl info@hofsink-nijland.nl
Voor levering en garantie zie onze afleverpakketten op de website www.hofsink-nijland.nl.
Financiering is mogelijk.
Voor een uitgebreide fotoreportage bekijk onze website www.hofsink-nijland.nl
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Kijk op https://www.autofirst-hofsink-nijland.nl/proefrit-aan-huis en vraag deze bij ons aan.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 82 kW (112 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.250 x 1.820 x 1.580 mm |
| gewicht | 1.193 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.790 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Inhoud bagageruimte | 445 - 1.290 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,3 s |
| Actieradius | 961 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 136 g/km |
| Energielabel | C |





