

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 januari 2025 |
| APK | 31 januari 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 48.629 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Mooie Complete T Roc R-Line met fabrieksgarantie tot 31-01-2027. Inruil is natuurlijk altijd mogelijk.
OM TELEURSTELLING TE VOORKOMEN, EN IN VERBAND MET ANDER AFSPRAKEN DIE WIJ HEBBEN STAAN , GRAAG VOOR BEZICHTIGING EN PROEFRIT EVEN TELEFONISCH EEN AFSPRAAK MAKEN
Combineer de functionaliteit van een gezinsauto met de prestaties van een sportwagen, en je krijgt deze sportieve Volkswagen T-Roc Dit is een auto die 10215 kilometer heeft gelopen, het bouwjaar is 2025. Sportief van buiten, high tech van binnen: de R-Line styling geeft deze Volkswagen T-Roc een te gekke uitstraling! Niet voor niets is de vraag naar gebruikte Volkswagens zo groot, want de kwaliteit staat ook na een aantal jaren nog buiten kijf, zoals aan deze T-Roc duidelijk te zien is. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. Deze Volkswagen T-Roc heeft verwarmbare voorstoelen, voor zowel bestuurder als bijrijder. Goeie looks? Jazeker! Maar de sportstoelen zorgen ook voor een goed gesteunde en comfortabele zit. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Nooit meer koude handen of koude vingers in de auto. Stuurverwarming zorgt ervoor dat het stuur behaaglijk warm aanvoelt. Met matrix LED-verlichting rijdt u eigenlijk altijd met groot licht, dus maximaal zicht. Toch is verblinden er niet bij, want het systeem regelt de verlichting zo dat tegenliggers er geen last van hebben. Bij de uitrusting van deze Volkswagen horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, trailer assistent, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
De achteruitrijcamera brengt precies in zicht wat zich achter u bevindt en toont een glashelder beeld op hoge resolutie. Een geluidssignaal waarschuwt hoeveel ruimte u nog heeft. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Filerijden zal nooit een pretje worden. Maar met de file assistent wordt het wél relaxter. Deze geavanceerde optie zorgt dat u automatisch de juiste afstand tot de voorligger houdt en remt bovendien als de rij tot stilstand komt. De jeugd is niet los te maken van hun smartphone, en dat zie je ook aan deze jonge auto. Via een speciale app staat u overal en altijd in contact met uw vierwieler. Superhandig! Het navigatiesysteem brengt u vlot naar uw bestemming, terwijl u luistert naar het glasheldere geluid van het audio-installatiesysteem met DAB-radio. De uitrusting van deze auto is met automatische airconditioning, draadloos opladen, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel behoorlijk compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Volkswagen T-Roc is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie in deze Volkswagen. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. Het forward collision warning-systeem berekent via een sensor de afstand tot het verkeer vóór u en komt in actie als er gevaar bestaat van een botsing. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Klinkt dit allemaal aantrekkelijk? Maak dan een afspraak met onze verkoper!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Elektronisch sper differentieel
- File assistent
- R-Line Exterieur
Infotainment
- Audio-installatie
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- passagiersstoel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Aanhanger assistent
- Assistance pakket Plus (File assistent, Stuurhulp)
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- chroom delen interieur
- comfort sportstoel(en)
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- Keyless-pakket (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing)
- kleur grijs
- LED-lichtpakket (Matrix led koplampen, verlichte grille/strip)
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- Stuurhulp
- Variabele stuuroverbrenging
- verlichte grille/strip
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2024 - mrt. 2026
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 585 kg
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieurkleur: Donker grijs
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 31-01-2027
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Van der Lee Haarsteegsestraat 39 5254JN HAARSTEEG, NL 0735112281 http://www.garagevanderlee.nl info@garagevanderlee.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
Bedrijfsinformatie
Autobedrijf van der Lee al meer dan 50 jaar sterk in service.
OM TELEURSTELLING TE VOORKOMEN, EN IN VERBAND MET ANDER AFSPRAKEN DIE WIJ HEBBEN STAAN , GRAAG VOOR BEZICHTIGING EN PROEFRIT EVEN TELEFONISCH EEN AFSPRAAK MAKEN
Eventueel technische keuringen door derden zijn natuurlijk altijd toegestaan.
Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor u samenstellen, zijn fouten in de advertentie zoals specificaties, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud. Wij adviseren u daarom om zaken die voor u van invloed zijn op uw aankoopbeslissing voor aankoop te controleren.

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.250 x 1.820 x 1.580 mm |
| gewicht | 1.255 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.840 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 445 - 1.290 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,4 s |
| Actieradius | 819 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 138 g/km |
Opties
Autobedrijf van der Lee
Haarsteegsestraat 395254 JN Haarsteeg




































