

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 maart 2023 |
| APK | 31 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 44.300 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Wil je deze auto uitgebreid bekijken? Kom dan naar onze showroom in Boekel.
Lukt dat niet tijdens onze reguliere openingstijden? Bel of mail ons dan en maak een afspraak buiten onze openingstijden. Op afspraak kun je onze showroom bezoeken én één van onze verkopers spreken van maandag tot en met vrijdag tussen 17:00u en 20:00u en op zaterdag van 9:00u tot 12:00u.
AutoHoutum heeft alle moeite genomen om de informatie over deze auto zo goed en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Er kunnen geen rechten ontleend worden aan de informatie in onze advertentie
Aanvullende opties en accessoires
Entertainment & Media
- Audiosysteem: Voorbereiding voor latere vrijschakeling Navigatiefunctie Discover Media
- Audiosysteem Ready 2 Discover (incl. Streaming & Internet, Touchscreen, Bluetooth)
- Bluetooth-interface voor Mobiele telefoon
- Luidspreker (6)
- Radio-ontvangst digitaal (DAB+)
Exterieur
- Bumper Style
- Carrosserie: 5-deurs
- Chrome-pakket (1)
- Dakreling zilver geanodiseerd
- Portiergrepen buiten Wagenkleur
- Voorruit Composietglas getint
Extra
- Seat-comfort-pakket incl. Bestuurdersstoel ErgoActive
- Aandrijvingstype: Frontaandrijving
- Achterbankleuning gedeeld met Middenarmsteun
- Achterlichten LED, donkerrood
- Ambienteverlichting wit
- App-Connect incl. App-Connect Wireless (Apple CarPlay, Android Auto)
- Automatische koplampactivering met Leaving Home / Guide-me-home verlichting, Dagrijlicht LED
- Bagageruimtevloer hoogteverstelbaar
- Bandenreparatieset (Tire Mobility Set)
- Bocht- en all weatherverlichting / Slecht-weer-verlichting
- Boorduitrusting
- Buitenspiegel asferisch, links en convex, rechts
- Buitenspiegel Dakkleur
- Buitenspiegel electr. verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, met Memory
- Buitenspiegel met Omgevingslicht en Projectie-functie
- Chrome inleg Lichtschakelaar
- Chrome inleg Raamopenerschakelaar
- Chrome inleg Spiegelverstelling
- Diefstalbeveiliging voor Wielen (Velgsloten)
- Digital Dashboard PRO (Instrumentendisplay digitaal)
- Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6d
- Indicatie remvoeringslijtage
- Interieurinrichting: Decordelen Deep Iron Grey
- Koplamp LED Plus
- Lendensteun voor, links electr. verstelbaar en Massagefunctie
- Lichtmetalen velgen 7x18 (Grange Hill)
- Mobiele online diensten Voorbereiding We Connect en We Connect Plus
- Modelwijziging
- Motor 1,5 L - 110 kW 16V TSI ACT
- Multimedia-interface 2 x USB (Type C) voor en 2 x USB-aansluiting (Type C) Middenconsole achter (45 W)
- Niet-rokerspakket
- Otto-Partikelfilter (OPF)
- Portierafdekking onder zwart met Chroomlijst
- Rijassistent-systeem Automatische afstandsregeling (ACC incl. Stop&Go-functie en Snelheidsbegrenzer)
- Rijassistent-systeem Parkeerstuurassistent (Park Assist)
- Stoelbekleding/kussens: Stof / Microvezel ArtVelours
- Stoel voor links ErgoActive (Dijbeensteun verschuifbaar) rechts hoogteverstelbaar
- Stuurbekrachtiging elektro-mechanisch en snelheidsafhankelijk
- Stuur verwarmbaar (Leer) met Multifunctie en Schakelfunctie
- Transmissie 7 versnellingen - Dubbelkoppeltransmissie DSG
- Uitrusting Style
- Voetenruimteverlichting voor
- Warmtewerend glas groen getint
- Weergave voor Waswaterniveau
- Wielbasis Standaard
Interieur & Comfort
- Airconditioning Climatronic 2 zones
- Binnenspiegel met Dimautomaat
- Dakbekleding Stof, grijs
- Hoofdsteunen achter (3-voudig)
- Leeslampen voor en achter LED
- Raamopener elektrisch voor en achter
- Schakel-/selectiehefboomgreep Leer
- Schuiflade / Opbergvak onder Stoel voor rechts
- Stoelleuning voor rechts omklapbaar
- Stoelverwarming voor
- Vloermatten Textiel
- Zonnekleppen met Spiegel (verlicht)
Veiligheid & Techniek
- Achteruitrijcamera (rear view)
- 3-punts-veiligheidsgordel achter midden
- Airbag Bestuurders-/passagierskant, Passagiersairbag uitschakelbaar
- Elektron. stabiliteitsprogramma (esp) remassistent, asr/abs, eds, aanhangerstabilisering, msr
- Interieur filter Actief Combi-filter
- Koplamphoogteregeling automatisch
- Mistachterlicht
- Noodoproepsysteem
- Parkeerhulp voor en achter
- Parkeerrem elektrisch met Auto-Hold-functie
- Rijassistent-systeem grootlichtregeling (light assist)
- Rijassistent-systeem Hill-Assist
- Rijassistent-systeem Omgevingsbewakingssysteem (Front assist) met City-noodremfunctie
- Rijassistent-systeem Rijbaanassistentie (Lane Assist)
- Rijassistent-systeem Voetgangerherkenning
- Veiligheidsgordels achter buiten met Gordelspanner
- Verbandtrommel en Gevarendriehoek
- Waarschuwingssysteem voor Veiligheidsgordels voor en achter
- Wegrijblokkering (elektronisch)
Meer informatie
Modelreeks: feb. 2022 - mrt. 2026
Wielbasis: 259 cm
Interieurkleur: zwart
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Referentienummer: 448

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.236 x 1.819 x 1.584 mm |
| gewicht | 1.258 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.860 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 445 - 1.290 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,4 s |
| Actieradius | 819 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 144 g/km |
Opties
Auto Houtum
De Vlonder 7-95427 DB Boekel





























