

Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 juli 2018 |
| APK | 11 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 31.998 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Een Duitse auto biedt altijd iets meer: betere rijeigenschappen, meer comfort, meer bouwkwaliteit. Niet voor niets is de vraag naar gebruikte Volkswagens zo groot, want de kwaliteit staat ook na een aantal jaren nog buiten kijf, zoals aan deze T-Roc duidelijk te zien is. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Winters instappen is er niet meer bij dankzij de stoelverwarming. Verder is de Volkswagen uitgerust met: 17 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verwarmde ruitensproeiers.
Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Net als een smartphone of een slimme speaker kunt u deze auto bedienen met stemcommando's. Ervaar het comfort van inparkeren met parkeersensoren. Deze auto laat zich moeiteloos in elk parkeervak manoeuvreren. De automatisch inschakelbare verlichting en regensensor zorgen dat onderweg automatisch de verlichting en de ruitenwissers worden ingeschakeld. Daarmee nemen ze u veel werk uit handen. Het hele jaar door zorgt airconditioning voor een prettige temperatuur. U bent in deze Volkswagen ook voorzien van automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Zoals u mag verwachten van deze Volkswagen T-Roc is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Forward collision warning is een automatisch waarschuwingssysteem dat direct in werking treedt bij gevaar voor een kop-staartbotsing. In gevaarlijke verkeerssituaties helpt het accident avoidance system om een aanrijding te vookomen. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Meer weten over deze auto? U bent van harte welkom om hem te komen bekijken.Volkswagen is synoniem met innovatieve technologie en hoogwaardige kwaliteit. U ontdekt het zelf wanneer u kennismaakt met deze Volkswagen T-Roc. Volkswagen-rijders weten het: een VW is gebouwd voor duurzaamheid en deze T-Roc ziet er dan ook uit als nieuw. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. In de guurste maanden is de meegeleverde stoelverwarming een absolute weldaad! Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verwarmde ruitensproeiers.
Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Belangrijk voor de veiligheid onderweg: u hoeft uw handen niet van het stuur te nemen om het audiosysteem te bedienen. Dit kan vanaf het stuurwiel en met spraakbediening. Boem is ho? Niet bij deze Volkswagen T-Roc. De piepjes van de parkeersensoren waarschuwen u op tijd voor obstakels. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze Volkswagen met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. Het spreekt voor zich dat u in deze auto ook airconditioning aantreft. Ook automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook zijn aan boord.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Volkswagen T-Roc samen. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Onbedoeld bumperkleven is er niet bij, dankzij de forward collision warning. Die waarschuwt direct als een botsrisico met uw voorligger dreigt. Het accident avoidance system helpt aanrijdingen te voorkomen en vergroot de veiligheid voor u en uw passagiers. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Uiteraard is een proefrit altijd mogelijk. Bel onze verkoper voor een afspraak!
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Hoofdsteunen actief
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- Chroom delen exterieur
- Mistlampen adaptief
- Ruitensproeiers verwarmbaar
Veiligheid
- Rijstrooksensor met correctie
Overig
- Winter-pakket (Ruitensproeiers verwarmbaar, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 260 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Wij hebben een handelsactie waarbij we werken met scherpe, vaste zo meeneemprijzen. Inruil is daarbij uiteraard mogelijk, tegen handelsprijzen.
Heeft u vragen over deze of een van onze andere occasions? Wij helpen u graag verder. U kunt rechtstreeks contact opnemen met ons verkoopteam via tel. 0321-337296, whatsapp 06-82731846 of een e-mail sturen naar verkoop@flevomobiel.nl. Wij zijn u graag van dienst!
Bij de aankoop van een auto gaat het niet alleen om de auto zelf, minstens zo belangrijk is de service en garantie. Wij weten bij Flevo Mobiel als geen ander dat de afweging voor service/garantie voor iedere klant anders ligt. Om deze reden vermelden wij onze zekerheidspakketten los van de verkoopprijs van de auto. U heeft als klant zelf de keuze voor één van onze zekerheidspakketten, elk met z’n specifieke kenmerken en bijbehorende prijs. Bekijk op onze website de kenmerken van de pakketten “Standaard”, ‘’Budget”, “Premium” of ”Deluxe”.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.


Volkswagen T-Roc R - Eerste rijtest
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.234 x 1.819 x 1.573 mm |
| gewicht | 1.170 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.780 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Inhoud bagageruimte | 445 - 1.290 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,1 s |
| Actieradius | 980 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 117 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
FLEVO Mobiel
Handelsweg-Noord 998251 GM Dronten





































