

Volkswagen T-Roc
1.5 TSI Life Edition 150PK DSG|BTW|Virtual|IQ.Light|Lane assist|IQ.Drive e.o.
€ 29.950202534.187 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 mei 2025 |
| APK | 28 mei 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 46.546 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Sportief, stijlvol en vol karakter!
Deze Volkswagen T-Roc 1.5 TSI Life Edition is een crossover die direct opvalt. Een perfecte combinatie van krachtige looks, moderne technologie en comfortabel rijgedrag.
Dankzij de sportieve R-Line uitvoering krijgt deze T-Roc een extra dynamische uitstraling. Strakke lijnen, stoere details en een krachtige houding zorgen ervoor dat hij zich moeiteloos onderscheidt van de massa. Compact genoeg voor de stad, maar met de uitstraling en het comfort van een volwaardige SUV.
De krachtige en efficiënte 1.5 TSI motor zorgt voor soepele prestaties en een prettig laag verbruik. Of je nu dagelijks onderweg bent of lange afstanden rijdt, deze T-Roc biedt altijd comfort, rijplezier en voldoende power wanneer je daarom vraagt.
Binnenin ervaar je het hoogwaardige gevoel dat je mag verwachten van Volkswagen. Het interieur is modern, ruim en voorzien van slimme technologieën die elke rit aangenamer maken. Comfortabele zitplaatsen, een hoge instap en een praktische indeling maken hem ideaal voor zowel dagelijks gebruik als weekenduitstapjes.
Deze T-Roc combineert sportiviteit met veelzijdigheid en uitstraling met gebruiksgemak. Een auto die niet alleen goed rijdt, maar ook elke dag weer een glimlach bezorgt.
Een complete en populaire uitvoering die klaarstaat voor vele zorgeloze kilometers. Wacht niet te lang; dit soort modellen zijn zeer gewild!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/55 R17
Laadvermogen: 585 kg
Wielbasis: 259 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Incl. Garantie*
Nieuwsgierig naar hoe dit motorvoertuig rijdt? Maak snel een afspraak voor een proefrit en laat u overtuigen! Bel ons gerust vooraf om te checken of de wagen beschikbaar is, dan zorgen wij dat hij op het afgesproken moment voor u klaarstaat. Zo bent u verzekerd van direct rijplezier!
T. 0346-249076
M. 06-34026062 (Whatsapp)
E. Info@veritascars.nl
Openingstijden:
Ma t/m Vr: 10:00 - 20:00
Zaterdag: 10:00 - 17:30
Zondag: Alleen op Afspraak
Bij Veritas Cars draait alles om compromisloze prestaties, tijdloos design en ongeëvenaarde rijervaringen. Of u nu op zoek bent naar luxe, kracht of exclusiviteit, wij brengen uw droomauto tot leven.
- Innovatie ontmoet vakmanschap
- Passie voor snelheid en stijl
- Rijden met karakter, waar u ook gaat
Stap in, voel de adrenaline en ontdek waarom Veritas Cars de ultieme keuze is voor autoliefhebbers. Inruil van uw huidige auto is mogelijk!
Showroom bezoek; alleen op afspraak!
Veritas Cars BV
Handelsweg 3
3606AA Maarssen
www.veritascars.nl
Disclaimer:
Wij streven naar een zo volledig en accuraat mogelijke presentatie van onze voertuigen. Desondanks kunnen er aan deze advertentie geen rechten worden ontleend. Indien specifieke opties of kenmerken voor u van belang zijn, verzoeken wij u deze vooraf te controleren of na te vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.236 x 1.819 x 1.584 mm |
| gewicht | 1.255 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.840 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 445 - 1.290 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,4 s |
| Actieradius | 819 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |





