

Volkswagen T-Roc
1.5 TSI R-Line | Carplay | Camera | Keyless |
€ 31.450202442.916 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 april 2024 |
| APK | 30 april 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 47.140 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
**Deze Volkswagen T-Roc beschikt over App Connect. Met App Connect (Apple Carplay, Android Auto, MirrorLink), bedien je tijdens het rijden geselecteerde apps van jouw iPhone/Android toestel op het infotainmentsysteem van je auto. Je kunt bellen, berichten verzenden/ontvangen en muziek luisteren. Daarnaast kun je ook gebruik maken van de navigatie-app op je telefoontoestel.
Pon Center is jouw Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA en Volkswagen Bedrijfswagens dealer in de regio Midden-Nederland. Wij bieden jou een totaalconcept als het gaat om mobiliteit. Wij zijn er voor verkoop van nieuwe als gebruikte auto's maar staan ook voor je klaar als het gaat om onderhoud, leaseproducten, financieringen, verhuur en schade. Dagelijks zetten meer dan 750 medewerkers zich 100% in om jou optimaal mobiel te houden, met plezier en trots voor onze merken.
Modelreeks: 2022 - 2025
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 259 cm
Interieurkleur: Zwart met grijs
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket: BOVAG 12 maanden:
- 12 maanden Bovag garantie
- Tenaamstelling
- Nieuwe APK
- Technische diagnose
- Optische inspectie
- Volledige reiniging en poetsen
- Minimaal kwart tank brandstof
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.240 x 1.820 x 1.584 mm |
| gewicht | 1.255 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.850 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 445 - 1.290 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,4 s |
| Actieradius | 819 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 138 g/km |
| Energielabel | D |






