

Volkswagen T-Roc
1.5 TSI R-Line | 150Pk | A. Camera | Privacy glas | LMV | LED |
€ 32.450202422.838 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 augustus 2024 |
| APK | 7 augustus 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 50.063 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Modelreeks: 2022 - 2025
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 259 cm
Interieurkleur: Soul-Flint Gray/Titanium Black/Black (OC)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.240 x 1.820 x mm |
| gewicht | 1.255 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.850 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,4 s |
| Actieradius | 819 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 143 g/km |





