

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 januari 2016 |
| APK | 30 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 21.490 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
u krijgt bij de aankoop van uw nieuwe auto bij ons altijd 1 maand garantie!
een afleverinspectie en indien de apk binnen 6 maanden verloopt is een nieuwe apk ook kostenloos.
Aanvullende opties en accessoires
Alarm
- Elektronische wegrijblokkering
Algemene Opties en Accessoires
- Bluetooth carkit
- Geblindeerde ruiten achter
- Middenarmsteun
- Parkeersensoren voor & achter
- Sport exterieur
Audio, tv en 12v access
- Radiovoorbereiding inclusief 4 luidsprekers
- Volkswagen radiosysteem 'Composition Colour'
Communicatie / navigatie
- Spraakbediening (Voice Control)
Gordels en airbags
- 3 Driepunts veiligheidsgordels op de achterbank
- Akoestisch waarschuwingssignaal bij niet bevestigen van gordel
- Full-size-airbags voor voorpassagier uitschakelbaar
- Gecombineerde zij- en hoofdairbags vóór
- In hoogte verstelbare driepunts-veiligheidsgordels voor, met gordelspanners inclusief afrolbeveiliging aan passagierszijde
Instrumenten
- Akoestisch waarschuwingssignaal bij niet uitgeschakelde verlichting
- Controlelampen en service-intervalinformatie
- Full-size-airbags voor bestuurder en voorpassagier
- Instrumentenpaneel met elektronische snelheidsmeter, kilometer- en dagkilometerteller en toerenteller
- Luxe dashboard van zacht materiaal
- Schakelindicator: aanbeveling voor de juiste versnelling
- Service-interval indicatie
- Start/stop systeem, recuperatie van remenergie
- Tweetonige claxon
- Tyre-leak indicator
- Voetruimteverlichting vóór
- Waarschuwingslampje voor ruitensproeiervloeistof
- Witte instrumentenverlichting
Koffer
- Bagageruimte afdekking
- Bevestigingsogen in bagageruimte om bagage vast te zetten
Lading interieur
- Deurgrepen in carrosseriekleur
- Gekoeld dashboardkastje
- Niet-rokers uitvoering (Stopcontact ipv sigarettenaansteker)
- Opbergvakken aan de achterzijde van de voorstoelen
- Opbergvakken in alle portieren, vóór met houder voor 1,5 liter fles
- Opbergvak voor verbanddoos en een gevarendriehoek in de bagageruimte
- Schuifladen onder de voorstoelen
- Tassenhaken in de bagageruimte
- Twee bekerhouders voor
Remmen
- Automatische activatie alarmlichten bij hard remmen
Ruiten en glas
- 65% getint glas achter, zijruiten achter en achterruit 65% lichtabsorberend
- Elektrische raambediening achter
- Elektrische raambediening voor met comfortschakeling en klembeveiliging
Sloten
- Afstandsbediening voor de centrale portiervergrendeling met twee klapsleutels
Specifiek
- Achter parkeersensoren
- Bluetooth
- Privacy glas
- R-Line pakket
Stuurinrichting
- In hoogte en lengte verstelbaar stuurwiel
- Multifunctioneel lederen stuurwiel met lederen schakelpookknop en handremgreep, bedienelement voor audio en telefoon
- Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
Trim exterieur
- Deurgrepen en buitenspiegels in carrosseriekleur
- Instrumenten met mat chromen sierringen
- Logo BlueMotion Technology op de kofferbakklep
- Luchtinlaat met chromen omlijsting voor
- Normale lak
- Zonder typeaanduiding
- Zwarte grille met chroomomlijsting onderste lamel
Trim interieur
- 3-spaaks lederen stuurwiel met chromen decorinleg
- Decorinleg 'Cortina Zilver' voor middenconsole
- Knop van handremgreep in mat chroom
- Lederen handremgreep
- Stoffen bekleding 'Cell'
- Stuurwiel, schakelpookknop en handremgreep in leder met chromen inleg
- Textiel voetmatten voor en achter
- Variabele laadbodem in bagageruimte
- Ventilatieopeningen, schakelpookmanchette en verlichtingsschakelaar met mat chromen inleg
Veiligheid aandrijving
- Elektronisch Stabilisatie Programma (ESP) incl. antiblokkeersysteem (ABS) met elektronische remkrachtverdeling (EBV), incl. ASR, EDS en MSR
Velgen en banden
- 16'' Lichtmetalen velgen met slotbouten 'Seynit'
- Tyre Mobility Set, inclusief bandendichtmiddel en 12-Volt compressor
- Volwaardig stalen reservewiel incl. gereedschap en krik
Ventilatie en verwarming
- Climatronic volautomatische airconditioning
- Gecombineerd ventilatie- en verwarmingssysteem (4 traps) met buitenluchtafsluiter en recirculatiestand
- Stof- en pollenfilter
Verlichting exterieur
- Koplampen achter helder glas met geïntegreerde witte knipperlichten
- Mistlampen achter
- Mistlampen voor met bochtenverlichting
Verlichting interieur
- Bagageruimteverlichting
- Binnenverlichting met vertragingsmechanisme
- Twee leeslampjes voor en achter
Zetels
- In hoogte verstelbare voorstoelen door middel van pompmechanisme
- In hoogte verstelbare voorstoelen incl. schuifladen onder de voorstoelen
- In ongelijke delen neerklapbare achterbank
- ISOFIX-voorbereiding ter bevestiging van twee kinderzitjes op de achterbank
- Middenarmsteun voor incl. opbergvak
- Sportstoelen voor
- Twee actieve hoofdsteunen vóór (anti-whiplash) en drie hoofdsteunen achter
Zichtbaarheid
- Binnenspiegel met antiverblindingsstand
- Buitenspiegels met geïntegreerde richtingaanwijzers
- Make-up spiegels in beide zonnekleppen
- Verlichting boven de make-up spiegels in beide zonnekleppen
- Viertraps intervalschakeling op de ruitenwissers
- Wis-was installatie op de achterklep
Meer informatie
Constructiejaar: 2016-05
Laadvermogen: 613 kg
Wielbasis: 246 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: OCHW Standaard
Garantie: 1 maand
Beschikbare afleverpakketten:
- OCHW Premium (€ 295): Kiest u voor OCHW Premium, krijgt u t.o.v. OCHW standaard 3 maanden garantie en een kleine onderhoudsbeurt.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; OCHW Premium €295.- (3 maanden garantie) - OCHW Premium Plus (€ 545): Uw nieuwe auto krijgt voor aflevering een complete onderhoudsbeurt volgens periodiek schema, nieuwe apk, netjes gepoetst van binnen & buiten en maar liefst 6 maanden volledige garantie!
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; OCHW Premium Plus €545.- (6 maanden garantie); Uw nieuwe auto krijgt voor aflevering een complete onderhoudsbeurt volgens periodiek schema, nieuwe apk, netjes gepoetst van binnen & buiten en maar liefst 6 maanden volledige garantie! - OCHW Bovag Max (€ 945): Uw nieuwe auto krijgt voor aflevering een complete onderhoudsbeurt volgens periodiek schema, nieuwe apk, netjes gepoetst van binnen & buiten en maar liefst 12 maanden volledige garantie!
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Bedrijfsinformatie
wij bieden onze occasions rijklaar aan tegen uiterst scherpe prijzen inclusief één maand garantie en een nieuwe APK.
Optioneel kunt u een keuze maken uit een van onze aflever-garantie pakketten. https://ochw.nl/garantie
✔️ Altijd rijklaar geleverd inclusief één maand garantie
✔️ Zekerheid voor een scherpe prijs
✔️ Wij ruilen graag uw huidige auto en/of motorfiets in


Kia Rio vs. Volkswagen Polo - Dubbeltest
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.970 x 1.680 x 1.490 mm |
| gewicht | 1.007 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 280 - 952 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 178 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Actieradius | 957 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 107 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Occasion Center Hoekse Waard
Antonie v. Leeuwenhoekstraat 73261 LT Oud-Beijerland

















































