

Volkswagen Polo
1.0 BlueMotion Edition
€ 5.4002016244.661 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 maart 2016 |
| APK | 14 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 19.724 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Deze Volkswagen Polo staat er keurig netjes bij en is bovendien voorzien van Apple CarPlay. Een fijne, compacte auto die precies doet waar een Polo zo goed in is, degelijk rijden, overzichtelijk in gebruik, zuinig en toch volwassen aanvoelen. Geen gekke fratsen, gewoon een nette Volkswagen waar je met vertrouwen in stapt.
De aandrijving wordt verzorgd door een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Daarmee rijdt deze Polo lekker licht en vertrouwd, ideaal voor dagelijks gebruik, woon werkverkeer of als fijne eerste auto. Door zijn compacte formaat is hij makkelijk te parkeren, maar onderweg voelt hij nog steeds stevig en volwassen aan, precies zoals je van Volkswagen mag verwachten.
Ook qua uitrusting is deze Polo netjes voorzien. Denk aan Apple CarPlay, 15 inch lichtmetalen velgen, adaptieve mistlampen, in hoogte verstelbare voorstoelen, snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging en airconditioning. Daarnaast beschikt hij over een lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en een boordcomputer.
Op het gebied van veiligheid zit het ook goed. Hill hold control helpt bij het wegrijden op een helling en Brake Assist zorgt voor extra remkracht wanneer dat nodig is. Dat maakt deze Polo niet alleen praktisch en zuinig, maar ook prettig en veilig in gebruik.
Kortom, een nette Volkswagen Polo in keurige staat, met Apple CarPlay, fijne opties en het vertrouwde Volkswagen gevoel. Een auto die gewoon klopt.
Kom gerust langs voor een proefrit, dan zetten wij hem graag voor u klaar.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/60 R15
Laadvermogen: 549 kg
Wielbasis: 247 cm
Emissieklasse: Euro 6
Zie onze website voor een uitgebreide fotorapportage.
Bent u nieuwsgierig naar deze auto? Laat het ons dan snel weten.
Genoemde prijs betreft een meeneemprijs. Levering inclusief onderhoud en garantie is tegen meerprijs mogelijk. Inruil van uw huidige auto is uiteraard mogelijk.
De auto wordt gratis op naam gezet en het tenaamstellen kan bij ons ook buiten kantoortijden.
Al onze auto's worden standaard geleverd met nieuwe Apk.
Voor een financiering kunt u op de knop onder de vraagprijs klikken en DMF krediet geeft u een duidelijk voorstel.
U bent van harte welkom om de auto te bekijken en eventueel een proefrit te maken.
Voor meer informatie kunt u vragen naar Ralf of Joery.
Met vriendelijke groet, Het team van van Dam Automobielen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.970 x 1.680 x 1.450 mm |
| gewicht | 1.011 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.560 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 280 - 952 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Actieradius | 1.097 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 94 g/km |
| Energielabel | B |




