

Volkswagen Polo
1.4 TDI 5-DEURS NAVIGATIE/CLIMA/CRUISE! NETTE STAAT!
€ 5.9002016188.549 km
Handmatig
Diesel
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 februari 2016 |
| APK | 18 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 23.857 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 332 - € 344 |
VOLKSWAGEN POLO 1.4 TDI 90PK UIT HET JAAR 2016!
AUTO HEEFT VELE OPTIES OA : AIRCONDITIONING, CRUISE CONTROL, NAVIGATIESYSTEEM, STOELVERWARMING, ELEKTRISCHE RAMEN + ELEKTRISCHE SPIEGELS, CENTRAAL DEURVERGRENDELING OP AFSTAND, LICHTMETALEN VELGEN, STUURBEKRACHTIGING ENZ!
NAP CERTIFICAAT + 2 ORIGINELE SLEUTELS AANWEZIG!
------------------------------------------------------
Inruil is mogelijk met uw huidige auto.
U bent van harte welkom voor een
bezichtiging in onze showroom!
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag
9:00 - 18:00
Zaterdag 9:30 - 18:00
Na 18:00 uur zijn wij op afspraak geopend.
Auto Keistad
Ampèreweg 1B
3752 LR Bunschoten-Spakenburg
Email: info@autokeistad.nl
Mob: 06 - 44229646
Aan deze teksten kunnen geen rechten worden ontleend.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 589 kg
Wielbasis: 247 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.422 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.972 x 1.682 x 1.453 mm |
| gewicht | 1.051 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.640 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Inhoud bagageruimte | 280 - 952 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 1.250 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,3 l/100km (1 op 30,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| CO2-uitstoot | 93 g/km |
| Energielabel | D |


