

Volkswagen Polo
1.2 TSI Comfortline Bluemotion Airco / Cruise
€ 5.5002010165.989 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 mei 2010 |
| APK | 25 mei 2014 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 12.973 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Ingetogen vormgeving, een veelzijdig interieur en moderne veiligheidssystemen zijn eigenschappen die u in elke Volkswagen terugziet. Waarom Volkswagen een goede keuze is, ervaart u zelf met deze POLO. Het zijn de degelijkheid van de constructie en de doordachtheid van het ontwerp die ervoor zorgen dat een Volkswagen jarenlang begeerlijk blijft. Zoals deze POLO, bijvoorbeeld. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Natuurlijk behoren warmtewerend glas, in hoogte verstelbare voorstoelen, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Slimme ruitenwissers? De regensensor zorgt ervoor! Er is cruise control aan boord, voor veilige en zuinige kilometers. Deze auto heeft airconditioning aan boord. En deze auto heeft ook automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer als standaard uitrusting.
In de Volkswagen POLO heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Het bandenspanningscontrolesysteem helpt om brandstof te besparen en om de kans op een klapband te verminderen.
Bel nu onze verkoopadviseur voor een proefrit!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 544 kg
Wielbasis: 247 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Wij zijn open op afspraak!
Neem dus snel contact met ons op en wij zetten de auto graag voor u klaar. Betaalt u de auto liever in maandtermijnen? Ook hierin kunnen wij u volledig voorzien.
ACT Automotive
Wij hebben altijd een ruim aanbod aan occasions op voorraad in onze showroom. Kom vrijblijvend kijken, u bent van harte welkom!
• Inruil is altijd mogelijk uitsluitend tegen handelsprijzen
• Alle informatie is onder voorbehoud van type- en specificatiefouten
Openingstijden (op afspraak)
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Zaterdag geopend van 09.00 t/m 17.00 uur
Proefritten zijn enkel mogelijk op afspraak!
ACT Automotive
Op het veldje 44
6176BK Spaubeek
Tel: 0627960244
E-mail: info@act-automotive.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| gewicht | 1.076 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 818 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 128 g/km |
| Energielabel | B |




