

Volkswagen Polo
2015 1.0 Highline Bluemotion tech Cruise / PDC /
€ 7.4502015164.779 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 oktober 2015 |
| APK | 26 augustus 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 16.649 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Bij het ontwerpen van de Volkswagen POLO stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze POLO. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Winters instappen is er niet meer bij dankzij de stoelverwarming. Tot de uitrusting van deze Volkswagen behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, adaptieve mistlampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, verwarmde ruitensproeiers en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Naast de routeinformatie van het navigatiesysteem kunt u muziek via het audio-installatiesysteem ook online beluisteren via bluetooth. Dankzij electronic climate control is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Parkeersensoren zijn een waardevolle toevoeging aan deze auto. De sensoren waarschuwen tijdens het parkeren en voorkomen schade aan de auto. Achter het stuur van deze Volkswagen bent u niet alleen. De auto kijkt als het ware met u mee tijdens de rit. De regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is en de automatisch inschakelbare verlichting doet de lichten voor u aan. Maximumsnelheid? Even de cruise control instellen en u blijft perfect binnen de marges. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn dashboard met spraakbediening, lederen sportstuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
In de Volkswagen POLO heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Hill hold control voorkomt dat de auto achteruit rolt op een helling. Het systeem werkt als een automatische handrem die in- en uitschakelt als u dat wenst. Mocht zich een gevaarlijke situatie voordoen, dan geeft de Brake Assist extra remkracht en verkort de remweg.
We laten u graag een proefrit maken, neemt u contact met ons op?
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 615 kg
Wielbasis: 247 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Wij zijn open op afspraak!
Neem dus snel contact met ons op en wij zetten de auto graag voor u klaar. Betaalt u de auto liever in maandtermijnen? Ook hierin kunnen wij u volledig voorzien.
ACT Automotive
Wij hebben altijd een ruim aanbod aan occasions op voorraad in onze showroom. Kom vrijblijvend kijken, u bent van harte welkom!
• Inruil is altijd mogelijk uitsluitend tegen handelsprijzen
• Alle informatie is onder voorbehoud van type- en specificatiefouten
Openingstijden (op afspraak)
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Zaterdag geopend van 09.00 t/m 17.00 uur
Proefritten zijn enkel mogelijk op afspraak!
ACT Automotive
Op het veldje 44
6176BK Spaubeek
Tel: 0627960244
E-mail: info@act-automotive.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.972 x 1.682 x 1.453 mm |
| gewicht | 955 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.570 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 520 kg |
| Inhoud bagageruimte | 280 - 952 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,3 s |
| Actieradius | 957 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 108 g/km |
| Energielabel | B |




