

Volkswagen Polo
1.2 TSI Highline Style DSG / PANO
€ 6.9992011176.235 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 oktober 2011 |
| APK | 13 oktober 2015 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 13.810 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Volkswagen staat voor innovatieve techniek en hoogstaande kwaliteit. Het zijn eigenschappen die u in alle modellen kunt terugzien. Ook deze POLO is op en top een Volkswagen. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze POLO. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Dankzij de stoelverwarming heeft u in deze auto nooit meer last van een koude rug of koude benen. Dankzij het elektrisch bediende glazen panoramadak lijkt het of u altijd met open dak rijdt. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, verwarmde ruitensproeiers en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Wat wilt u onderweg horen? Er is volop keus, dankzij bluetooth. Het navigatiesysteem is met het audio-installatiesysteem gecombineerd. De electronic climate control zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Parkeersensoren ondersteunen u tijdens het in- en uitparkeren. De regensensor is alert op iedere druppel op de voorruit en stuurt het ruitenwissersysteem aan naar gelang de hoeveelheid neerslag. Met de cruise control kunt u zorgen dat u op die rechte stukken toch uit beeld blijft bij de flitsers. Ook is de Volkswagen uitgerust met: automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Volkswagen POLO samen. Het bandenspanningscontrolesysteem waarschuwt als een van de banden onvoldoende lucht bevat.
Bent u nieuwsgierig geworden? Bel ons nu of mail ons voor meer informatie.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 574 kg
Wielbasis: 247 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Wij zijn open op afspraak!
Neem dus snel contact met ons op en wij zetten de auto graag voor u klaar. Betaalt u de auto liever in maandtermijnen? Ook hierin kunnen wij u volledig voorzien.
ACT Automotive
Wij hebben altijd een ruim aanbod aan occasions op voorraad in onze showroom. Kom vrijblijvend kijken, u bent van harte welkom!
• Inruil is altijd mogelijk uitsluitend tegen handelsprijzen
• Alle informatie is onder voorbehoud van type- en specificatiefouten
Openingstijden (op afspraak)
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Zaterdag geopend van 09.00 t/m 17.00 uur
Proefritten zijn enkel mogelijk op afspraak!
ACT Automotive
Op het veldje 44
6176BK Spaubeek
Tel: 0627960244
E-mail: info@act-automotive.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.970 x 1.682 x 1.485 mm |
| gewicht | 1.026 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.600 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 560 kg |
| Inhoud bagageruimte | 270 - 1.030 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Actieradius | 849 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 124 g/km |
| Energielabel | B |





