

Volkswagen Polo
1.4-16V Cross|Airco|Trekhaak
€ 5.4942006164.903 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 september 2006 |
| APK | 27 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Volkswagen Polo 1.4-16V Cross|Airco|Trekhaak
Algemene gegevens
Kenteken: 2-TVB-43
Tellerstand: 164903 KM
Carrosserievorm: Hatchback
Aantal deuren: 5
Brandstofsoort: Benzine
Bouwjaar: 2006
Transmissie: Handgeschakeld
Kleur: Grijs Metallic
Interieur: Antraciet
Bekleding: Stof
Technische gegevens
Motorinhoud: 1390 cc
Aantal cilinders: 4
Vermogen: 55 kW / 75pk
Koppel: 126Nm
Ledig gewicht: 1062 kg
Max. trekgewicht: 800 kg
Energielabel: D
Emissieklasse: Euro 4
Acceleratie (0-100 km/h): 13.5 seconden
Topsnelheid: 170 km/h
Gemiddeld verbruik (gecombineerd): 6.6 l/100km
Functionaliteit
Hoogte (cm): 1537 cm
Financiële gegevens
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
Comfort
Exterieur
Interieur
Overige
Veiligheid
Voor je gezin, je werk of gewoon lekker voor jezelf: een onvervalste Volkswagen. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Polo. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Laat die bochten maar komen! In de sportstoelen zitten u en uw bijrijder altijd goed! In deze Volkswagen profiteert u onder andere ook van: 17 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas en in delen neerklapbare achterbank.
Lekker koersen op een constante snelheid: daarvoor zorgt de cruise control. Met de aanwezige airconditioning bepaalt u zelf het binnenklimaat. Met lederen stuur, isofix-aansluiting, trekhaak, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook is deze auto helemaal compleet.
U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit met deze Volkswagen te reserveren.
Kom jij deze in het echt bekijken?
Wij nodigen jou graag uit voor een bezichtiging en/of proefrit om deze auto te ervaren!
Welkom op de Roazeloane 60 en 63 in de Westereen!
Zo lang de auto's online staan zijn ze beschikbaar. Wij reserveren niet. Contact via marktplaats, watsapp of mail is geen reservering. Belt u voordat u vertrekt of de auto nog wel beschikbaar is.
Uw auto / boot / motor of scooter inruilen? Geen enkel probleem. Graag ontvangen wij foto's, kenteken en de tellerstand van uw inruiler per whatsapp op 06-1323 2976
4 uur voor vertrek naar de Westereen (Zwaagwesteinde) adviseren wij om uw daglimiet voor overboekingen te wijzigen.
Er zit een tijdslot op van 4 uur bij Rabobank, ING & ABN voor het ophogen van uw limiet vanwege veiligheidsredenen.
Dit wil zeggen dat het 4 uur duurt voordat u het bedrag kunt overboeken.
Tevens is het ook handig om, ter voorbereiding, van uw inruiler de volgende zaken mee te nemen:
- Groene kentekenpas
- 9-cijferige code (wanneer kwijt eenvoudig online bij RDW op te vragen voor €1,25, hier kunnen we mee helpen)
- Reservesleutel(s)
- Boekjes en onderhoudsfacturen
Kunt u al zeggen "ik rij Jeeninga"?
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite en advertenties zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Lukt het niet om het te betalen bedrag in 1 keer te voldoen, dan bieden wij ook mogelijkheden zoals financieren aan.
Vraag naar de mogelijkheden of klik op het balkje 'financieren' op onze website zodat jij dit op jouw gemak kunt aanvragen. http://www.jeeninga-autos.nl
Met vriendelijke groeten,
Jeeninga-auto's
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.390 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 126 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.916 x 1.650 x 15.370 mm |
| gewicht | 1.062 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.570 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Inhoud bagageruimte | 270 - 1.030 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,9 s |
| Actieradius | 681 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| CO2-uitstoot | 163 g/km |
| Energielabel | D |



