

Volkswagen Polo
1.6 TDI Highline 5-Deurs - Clima - Cruise - Stoelverwarming
€ 3.9902010315.917 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 januari 2010 |
| APK | 6 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 23.960 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 332 - € 344 |
Volkswagen Polo 1.6 TDI Highline 5-Deurs - Clima - Cruise - Stoelverwarming
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Volkswagen Polo 1.6 TDI Highline 5-Deurs - Clima - Cruise - Stoelverwarming.
Leuke en zeer zuinige Volkswagen Polo uit 2010 voorzien van de sterke 1.6 dieselmotor. Deze auto rijdt en schakelt goed. Zowel van binnen als van buiten in goede staat, uiteraard enkele gebruikerssporen passend bij de leeftijd en kilometerstand.
Het betreft een zeer complete Highline uitvoering, deze Polo is naast de standaard opties voorzien van: luxe highline stoelen, lederen stuurwiel multifunctioneel, cruise control, stoelverwarming, airconditioning, lichtmetalen velgen, metallic lak, elektrisch bedienbare ramen, lederen stuurwiel, dubbel din radio cd speler, trekhaak enz.... Alle opties werken na behoren, airco wordt goed koud.
De Polo heeft origineel 315.938km gereden, uitdraai nationale autopas is aanwezig. Bij deze auto zijn alle onderhouds en instructieboekjes aanwezig evenals 2 sleutels. De auto staat op 4 goede banden en heeft een geldige APK keuring tot en met 06-08-2026. Kortom een nette Volkswagen Polo.
Financial lease en financiering tegen gunstige tarieven is mogelijk, bel of mail voor de mogelijkheden.
Eenvoudig zelf uw financiering aanvragen via onze eigen site.
Inruil van uw huidige auto is mogelijk. Wij nemen uw inruil voorstel uitsluitend in behandeling als u de foto's + een prijsindicatie stuurt. Dit kan zowel mobiel (whatsapp) als via de Marktplaats chat.
Altijd bellen voor vertrek (de auto kan reeds verkocht zijn)
Voor meer informatie en foto's kunt u bellen/whatsappen naar 0522-202177
'S avonds en 's weekends bezichtigen en overschrijven is bij ons mogelijk.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. De optieslijst wordt automatisch gegenereerd, dit kan dus afwijken. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Adres kantoor:
Autobedrijf N. Drost
De Wiede Akker 7
7961 ED Ruinerwold
0522-202177
niekdrost1@hotmail.com
Adres 2e opslag:
Heuilaan 5
7961 EC, Ruinerwold
www.autobedrijfndrost.nl
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.970 x 1.682 x 1.485 mm |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.660 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Inhoud bagageruimte | 270 - 1.030 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,4 s |
| Actieradius | 1.071 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 109 g/km |
| Energielabel | B |





