

Volkswagen Polo
1.0 TSI Life Edition *CAM*APP*CLIMATE*STOEL VERW*
€ 21.950202510.201 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 juni 2025 |
| APK | 16 juni 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 29.123 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Volkswagen Polo 1.0 TSI Life Edition – Comfort, technologie en efficiëntie in één compacte hatchback
Ontdek deze stijlvolle Volkswagen Polo 1.0 TSI Life Edition in grijze uitvoering — een moderne en complete hatchback die perfect is voor dagelijks gebruik. Met zijn zuinige 1.0 TSI-benzinemotor biedt hij een prettige balans tussen prestaties en verbruik, terwijl het comfortniveau hoog ligt dankzij de uitgebreide uitrusting.
Deze Polo verkeert in uitstekende staat, is dealeronderhouden en voorzien van moderne opties zoals achteruitrijcamera, stoelverwarming, climate control en smartphone-integratie. Een ideale auto voor zowel stad als snelweg.
✅ Life Edition uitvoering – compleet en comfortabel
✅ 1.0 TSI benzinemotor – zuinig en betrouwbaar
✅ Apple CarPlay & Android Auto – smartphone-integratie
✅ Achteruitrijcamera – extra gemak bij parkeren
✅ Climate control – automatische temperatuurregeling
✅ Stoelverwarming – extra comfort in koude dagen
✅ LED-verlichting – moderne uitstraling & goed zicht
✅ Parkeersensoren voor en achter– eenvoudig inparkeren
✅ Inclusief 12 maanden BOVAG-garantie en resterende fabrieksgarantie
✅ Geen rijklaarmaakkosten
Deze Volkswagen Polo Life Edition is een betrouwbare en comfortabele allrounder. Dankzij de moderne technologie en het prettige rijgedrag is hij perfect voor dagelijks gebruik, terwijl de extra opties zoals stoelverwarming en climate control zorgen voor een hoog comfortniveau in elk seizoen.
Stap in, ervaar het fijne interieur en geniet van een compacte auto die groots aanvoelt in gebruiksgemak en kwaliteit.
BEDRIJFSINFORMATIE
Auto Edison is sinds 1964 een full-service autobedrijf met een mooie voorraad van rond de 25 auto's. Het gaat hier vaak om zeer jong gebruikte occasions, Wij leveren onze auto's altijd met 12 maanden BOVAG garantie. Daarbij hebben veel van onze occasions nog een resterende Europese fabrieksgarantie. Wij rekenen GEEN kosten rijklaar maken!
Wij zijn een enthousiast familiebedrijf met de service van een dorpsgarage. Benieuwd naar hoe onze klanten een aankoop bij ons ervaren? Bekijk dan eens onze onafhankelijke reviews op de website. Hier zijn wij vanzelfsprekend enorm trots op. ( www.edisonauto.nl/klantenvertellen )
Bent u enthousiast geworden over deze auto? Wij nodigen u van harte uit om bij ons in 's-Gravenzande een proefrit te komen maken. Bel 0174415151 of Whatsapp ons op dit zelfde nummer om een afspraak te maken.
Mocht u een auto in willen ruilen zien wij het voertuig altijd het liefst met eigen ogen, maar voor een goede prijsindicatie kunt u ons ten alle tijden per Whatsapp contacten. Hierbij vragen wij dan wel om wat duidelijke foto's van het voertuig te sturen en daarbij wat extra informatie over het voertuig op te geven.
Contact via Whatsapp: +31174415151 of gebruik de volgende link: https://wa.me/31174415151
Openingstijden verkoop:
Maandag t/m Vrijdag : 09:00 tot 17:30
Zaterdag van : 10:00 tot 13:00
Zondag gesloten
DISCLAIMER: Deze advertentie m.b.t. opties en specificaties van deze auto hebben we met zorg samengesteld. Voor eventuele fouten willen wij ons excuseren. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Check daarom bij de aankoop van de auto altijd goed of de auto beschikt over opties die voor u van belang zijn, zo kunnen we teleurstellingen voorkomen.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 15
Laadvermogen: 547 kg
Wielbasis: 255 cm
Interieurkleur: Zwart stof
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Fabrieksgarantie tot: 16-06-2027
Inbegrepen afleverpakket: GARANTIE
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.070 x 1.750 x 1.461 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.073 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Inhoud bagageruimte | 351 - 1.125 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Actieradius | 769 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 117 g/km |






