

Volkswagen Polo
1.0 TSI Life Stoelverwar, Apple CarPlay, BTW
€ 17.995202378.126 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 juli 2023 |
| APK | 27 juli 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 30.546 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Mooie Volkswagen Polo Life. 2 originele sleutels zijn aanwezig.
Afkomstig van de 1de eigenaar.
o.a voorzien van: Dodehoek Detectie, Stoelverwarming, Virtual Cockpit, LED koplampen, buitenspiegels elektrisch inklap - verstel- en verwarm baar, Parkeer sensoren voor en achter, Adaptieve cruise control, 4 Nieuwe banden, climate controle, airco, multifunctioneel stuurwiel, etc.
Volkswagen Polo 1.0 TSI Life Stoelverwar, Apple CarPlay, BTW
Pakket: Assistance pakket
Pakket: Multimedia pakket plus
Pakket: Multimedia pakket
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Mooie Volkswagen Polo Life. 2 originele sleutels zijn aanwezig.
Afkomstig van de 1de eigenaar.
o.a voorzien van: Dodehoek Detectie, Stoelverwarming, Virtual Cockpit, LED koplampen, buitenspiegels elektrisch inklap - verstel- en verwarm baar, Parkeer sensoren voor en achter, Adaptieve cruise control, 4 Nieuwe banden, climate controle, airco, multifunctioneel stuurwiel, etc.
Betreft een BTW auto. [ interessant voor ondernemers ]
bovengenoemde prijs is Inclusief BTW.
Inruil Mogelijk
Onze standaard leveringsvoorwaarden:
- Re conditionering van het interieur & exterieur
- Gratis tenaamstelling
- Vrijwaring eventuele inruilauto
Wij bieden meerdere garantie pakketten aan.
Zo bieden wij onderstaand de mogelijkheid aan van pakketen:
6 maanden huisgarantie (motor + transmissie)
12 maanden huisgarantie (motor + transmissie)
24 maanden huisgarantie (motor + transmissie)
De prijzen van deze pakketten verschillen per auto. Neemt u hiervoor contact met ons op.
S Motive
0626727617
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.070 x 1.750 x mm |
| gewicht | 1.069 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |





