

Volkswagen Passat
1.4 TSI COMFORTLINE SCHUIFDAK LMV
€ 2.7992009334.084 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 mei 2009 |
| APK | 30 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 35.092 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Let op! bij serieuze interesse of vragen ALLEEN bellen ( 0591-346 806 ) of ( 06-15463150 ) Op Marktplaats Berichten wordt niet gereageerd! bij interesse ALLEEN bellen! Bereikbaar van 8:00 - 22:00 uur
Keurige Volkswagen Passat 1.4 TSI Comfortline
Auto rijd en schakelt goed
Onderhoudsboekjes met 1 sleutel aanwezig
ziet er goed uit zowel van buiten als van binnen
Origineel schuif/kanteldak
Apk geldig tot 30-03-2027'
Wij zijn gevestigd in de autostraat van Emmen; te vinden op Kapitein Nemostraat 17B.
Aangesloten bij het RDW voor het tenaamstellen van auto's.
Doordat wij onze kosten laag houden, kunnen wij onze auto's voor zeer scherpe (internet)meeneemprijzen aanbieden. Realiseert u zich echter wel dat er soms nog kosten gemaakt moeten worden voor een onderhoudsbeurt/poetsbeurt/interieurreiniging
Bij ons:
- Betaalt u GEEN afleveringskosten, een geldige APK en tenaamstelling inbegrepen. Extra afleveropties zoals garantie, een onderhoudsbeurt of een professionele poetsbeurt zijn bij te kopen.
- Door intensieve samenwerking met diverse dealerbedrijven beschikken wij over een sterk wisselende en actuele voorraad
- Krijgt u altijd een reëel bod voor uw inruilauto('s), caravan of motorfiets gebaseerd op de inruilwaarde (dus niet de verkoopwaarde!)
- Zijn uitgebreide afleveringsmogelijkheden mogelijk zoals een onderhoudsbeurt of een professionele poetsbeurt, ook dit tegen de scherpste tarieven.
Heeft u interesse of vragen neem dan contact op met 0591 346 806 (enkel bellen) ook voordat u een auto wilt bezichtigen, dit om teleurstellingen te voorkomen.
Kijk ook eens naar onze andere voordelige advertenties.
Onze advertenties worden met grote zorgvuldigheid op het internet geplaatst. Mocht er onverhoopt toch een fout in staan, dan kan hieraan geen rechten worden ontleend.
Whatsapp nummer voor:
MJ Auto's Emmen
06-15 46 31 50
MJ Auto’s Emmen
Kapitein Nemostraat 17B, Emmen
Vaste lijn: 0591-346 806
Mobiel: 06-15 46 31 50
Whatsapp: 06-15 46 3 150
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 637 kg
Wielbasis: 271 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.390 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 210 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.765 x 1.820 x 1.472 mm |
| gewicht | 1.363 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Inhoud bagageruimte | 565 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Actieradius | 1.060 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,6 l/100km (1 op 11,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| CO2-uitstoot | 157 g/km |
| Energielabel | A |


