
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Overige
2
€ 8.9502020342.406 km
Handmatig
Diesel
Bedrijfswagen
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (1 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 1 augustus 2020 |
| APK | 16 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 42.445 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Omschrijving
Configuratie: 4x2, Laadvermogen: 499 kg, Eigen gewicht: 1876 kg, Totaalgewicht: 2375 kg, Trekgewicht ongeremd: 750 kg, Trekgewicht middenas geremd: 2200 kg, Soort cabine: enkele cabine, Airconditioning, Aantal airbags: 2, Parkeerhulp: Geen, Elektrische spiegels, Tussenschot, Radio/cassette, Kleur: Wit, Verwarmde spiegels, Soort lampen: Halogeen, Bluetooth, Motorvermogen: 81 Kw (109 Hp), Brandstof: diesel, Euro: 6, Distributie type: Distributieriem, Soort versnellingsbak: Handgeschakeld, Versnellingen: 5, Stuurbekrachtiging, ABS (Anti Blokkeer Systeem), ASR (Anti Slip Regeling), Start accu, Laadruimte betimmerd, Imperiaal: Geen, Zijdeuren: 1, Achtersluiting: dubbele deur, Centrale vergrendeling, Zitplaatsen: 3, Stoelopstelling: 1+2, Stoelbekleding: stof, Stoel verstelling: Handmatig, Merk koelmotor: Konvekta, Type koelmotor: Onbekend, Koelmotor: Koelcompressor, Soort koeling: Koelen, Dag/nacht koeling: dag cooling, Banden soort: Winterbanden
Aanvullende opties en accessoires
- Bluetooth
- Geen
- Halogeen
- Handmatig
- stof
- Tussenschot
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Koel-vriestransport (bestelbus)
Cabine: dag
Referentienummer: 327701
Asconfiguratie
Bandenmaat: 215/65R16
Remmen: schijfremmen
Vering: spiraalvering
As 1: Bandenprofiel links: 4 mm; Bandenprofiel rechts: 4 mm
As 2: Bandenprofiel links: 8 mm; Bandenprofiel rechts: 7 mm
Maten en gewichten
Laadvermogen: 499 kg
Wielbasis: 340 cm
Functioneel
Afmetingen laadruimte: 258 x 141 x 118 cm
Hoogte laadvloer: 58 cm
Koelmotor: motor aangedreven
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Algemene staat: gemiddeld
Technische staat: gemiddeld
Optische staat: gemiddeld
Aantal sleutels: 2
Garantie
Garantie: Bedrijfsauto’s tot 180.000 km en 8 jaar leveren wij met tot wel 2 jaar garantie, wanneer u kiest voor een afleverpakket waarbij wij van u de auto ook een servicebeurt mogen geven. Garantiewerk kunt u in overleg met onze snel beslissende 14-talige servicedesk bij u in de buurt laten uitvoeren. In tegenstelling tot bij andere adressen is deze garantie ook geldig als u door Europa rijdt of op vakantie bent. Naast garantie bent u bij ons zeker van de kwaliteit van uw aankoop! Elke bus wordt namelijk door ons TÜV-Nord gecontroleerde testcentrum op 22 punten op voorhand volledig geïnspecteerd. Er wordt gekeken hoe de bus zich verhoudt tot anderen van hetzelfde type met vergelijkbare kilometerstand en leeftijd. Dit levert een open in te zien testrapport op, waarin staat hoe de auto op dat moment verhoudingsgewijs scoort. Dit rapport plaatsen we standaard bij ieder voertuig bij ons op de website en daarnaast ligt het in de auto achter de voorruit. Aan de hand van de uitkomst van deze test wordt de prijs van de bus bepaald. Daarom kan het zijn dat twee op het oog dezelfde auto’s van hetzelfde jaar of met dezelfde kilometerstand toch in prijs schelen. Juist om deze reden nodigen wij u ook van harte uit in de grootste bestelbusshowroom van Europa, gelegen centraal in Nederland. Elke auto is anders. Een ding is zeker: Uw volgende staat er zeker tussen: Wij luisteren naar uw verhaal.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (1 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.900 x 1.900 x 1.990 mm |
| gewicht | 1.876 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.375 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 164 km/h |
| Actieradius | 1.000 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| CO2-uitstoot | 173 g/km |
Opties
Bestelbus | Kleyn Vans
Zeiving 124214 KT Vuren



















