We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kevers zijn er om vooral plezier mee te hebben, of dat nu op evenementen is of als dagelijks vervoermiddel. Of beiden..maar deze groene 1600 is er een om vooral te gebruiken. De 1600 cc grote en 50 pk sterke 4-cilinder weet zuinig met brandstof om te gaan en ook vlot door het verkeer te gaan. We hebben deze groene bikkel onlangs ingeruild. De prijs is inclusief een nieuwe apk. En dat roepen we niet zomaar, want we zien de nieuwe eigenaar graag veilig de weg opgaan.
Om de APK in orde te maken hebben we bij inspectie gezien dat er een paar pakkingen bij de pendelassen moeten worden vervangen.Die waren door stilstand uitgedroogd helaas, dus die reparatie doen we erbij.
Het interieur is voorzien van twee comfortabele stoelen met hoofdsteun, de stoelen zitten verrassend goed! Voor een audio installatie is gezorgd met twee serieuze Pioneer speakers in de kattenbak.
Opvallend zijn de 15 inch lichtmetalen wielen die de Kever een prachtige look geven.
De lak is niet meer nieuw.... het dak is ooit voorzien geweest van een goedbedoelde bloemensticker en dat zie je nog terug. Op het rechter voorscherm laat de blanke lak los. Allemaal zaken die je deze leukerd gewoon kan vergeven, of we regelen het voor je tegen een geringe meer prjis.
Oja, hij is niet MRB vrij. Maar voor net 20 euro per maand is dat niet de discussie waard
Voor 5.250 is - ie -de jouwe. Kom er maar eens om tegenwoordig!
VW Classics BV
Boerenkamplaan 58
5712 AG Someren
0493-470060
info@vwclassics.nl