
Volkswagen ID.4
Pro 77 kWh Navigatie Parkeersensoren DAB+ App-Connect
€ 25.900202286.808 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
Brandstof | Elektrisch |
Transmissie | Automatisch |
Carrosserie | SUV (5 deuren) |
Kleur | Grijs |
Aantal zitplaatsen | 5 |
Datum eerste toelating | 1 november 2022 |
APK | 1 november 2026 |
BTW aftrekbaar | ja |
Catalogusprijs | € 49.880 |
Wegenbelasting/3mnd | € 93 - € 103 |
Een Duitse auto biedt altijd iets meer: betere rijeigenschappen, meer comfort, meer bouwkwaliteit. Zoals het een echte Volkswagen betaamt, verkeert deze ID.4 in uitstekende conditie. Tot de uitrusting behoren ook LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor je. De speciale app verbindt met Connected Services, die de status van vitale functies bijhoudt en waarschuwt als je bijvoorbeeld moet tanken, de bandenspanning moet controleren of olie moet bijvullen. Onderweg kun jij veilig genieten van het audiosysteem met DAB-radio en het navigatiesysteem. Want in deze Volkswagen bedien je ze vanaf het stuurwiel of met jouw stem. De draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons maakt het gebruik van stekkers en snoeren overbodig. Elke geschikte smartphone kan onderweg bijtanken. Deze Volkswagen ID.4 is voorzien van sensoren aan de achterzijde om een achteropkomend verkeer waarschuwing te geven als de afstand tussen jou en een achterligger te klein is. Met automatische airconditioning, parkeersensoren achter, regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur is deze Volkswagen helemaal compleet.
De Volkswagen ID.4 is ook voorzien van ADAS. Deze Advanced Driver Assistence Systems fungeren als extra ogen en oren: ze houden voor jou de weg in de gaten en grijpen in wanneer dat nodig is. Verkeersbord-detectie herkent verkeersborden en toont deze op het instrumentarium van de auto. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of je binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaal je onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. Ook helpen het accident avoidance system, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, jouw rit tot een veilige rit te maken.
Als je al weet dat dit de auto is die je wilt hebben, dan hoef je niet langer te wachten. Je kunt nu al besluiten om deze Volkswagen te kopen. Wij reserveren de auto dan voor jou en nemen zo snel mogelijk contact met je op.
Over Jan van Veen auto’s
Een jonge occasion die lekker rijdt, waar je van op aan kunt én die er mooi uitziet. Die auto ga je bij ons absoluut vinden!
Inmiddels bestaat Jan van Veen Auto’s 29 jaar en zijn we uitgegroeid tot één van de grootste occasionspecialisten op het gebied van de A-merken Audi, Volkswagen, Seat & Škoda met onze grote voorraad van 250 stuks. We zetten graag een stapje extra voor onze klanten, dat zie je niet overal maar is voor ons vanzelfsprekend. We zijn dan ook trots op onze klantbeoordeling van 9,6/10.
Onze werkplaats huist 8 volledig opgeleide technisch specialisten, waarvan 4 APK-keurmeesters. De zonnepanelen op het dak drijven niet alleen de apparatuur aan maar zorgen ook voor opgeladen accu’s in onze hybride en elektrische voertuigen.
Service
Ons bedrijf is RDW erkent en aangesloten bij NAP en BOVAG sinds 1994. Voor ons is het vanzelfsprekend een auto af te leveren zónder bijkomende kosten, dit stukje service zit al bij de prijs inbegrepen:
- Minimaal 6 maanden APK
- Een 40 punten veiligheidscontrole op basis van APK normering (remmen,banden,vloeistoffen,verlichting etc.)
- Km-stand garantie met de Nationale Auto pas
- Onderhoudshistorie
- Tenaamstelling bij ons bedrijf
- Nieuw matten set
- Een wasbeurt bij aflevering
Behoefte aan extra snelle levering? Neem contact op met één van onze verkoopadviseurs.
Garantie
Wij hebben vertrouwen in onze auto’s en kunnen daardoor standaard 3 maanden garantie geven op het motorblok en de versnellingsbak (t.w.v. € 350). Kies je liever voor extra zekerheid? Dan is de BOVAG garantie een uitbreidingsmogelijkheid. Voor € 995,- heb je 12 maanden glasheldere garantie, en dus zekerheid. Verder krijg je de onderhoudsbeurt bij de BOVAG garantie cadeau!
Inruil & Financiering
Een auto bij ons inruilen van een ander merk? Dat is geen enkel probleem. We doen graag een vrijblijvend voorstel. Ook voor hulp bij het financieren of verzekeren van de nieuwe auto denken wij graag mee.
Actieradius: 533 km
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat voor: 235/55 R19
Bandenmaat achter: 255/50 R19
Laadvermogen: 640 kg
Wielbasis: 277 cm
Accu laadsnelheid: 80 km actieradius per uur
Accu snellaadsnelheid: 563 km actieradius per uur
Interieurkleur: Donkergrijs
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 14,446529080675 kWh/100km
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie: Huisgarantie
Garantie: 3 maanden
Emissie: Zero emissie
Brandstof | Elektrisch |
Transmissie | Automatisch |
Carrosserie | SUV (5 deuren) |
Kleur | Grijs |
Aantal zitplaatsen | 5 |
Aandrijving | Achterwiel |
Transmissie | Automatisch |
Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
Max. koppel | 310 Nm |
Lengte x breedte x hoogte | 4.580 x 1.850 x 1.630 mm |
Massa | 2.020 kg |
Max. toelaatbare massa | 2.660 kg |
Aanhangermassa geremd | 1.000 kg |
Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
Inhoud bagageruimte | 543 - 1.575 l |
Topsnelheid | 160 km/h |
Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
Actieradius | 533 km |
Energielabel | A |