
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Volkswagen ID.3
Neo Style | Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic) | Automatische afstandsregeling (Adaptive Cruise Control) | Buitenspiegels elektrisch instel-, verwarm- en inklapbaar

Volkswagen ID.3
Neo Style | Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic) | Automatische afstandsregeling (Adaptive Cruise Control) | Buitenspiegels elektrisch instel-, verwarm- en inklapbaar
€ 47.010202310 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 juli 2023 |
| APK | 25 juli 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 47.010 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 233 - € 255 |
Omschrijving
Bij de ontwerpers van Volkswagen staat functionaliteit hoog op het prioriteitenlijstje. Want een Volkswagen moet uitblinken in brandstofverbruik, veiligheid, wegligging en comfort. Maar het lukt ze ook om van iedere Volkswagen een mooie auto te maken. Kijk maar eens naar de evenwichtige proporties van deze ID.3 Neo. Een elektrische auto is echt niet meer alleen voor korte ritjes. Het rijbereik van deze auto biedt voldoende ruimte voor uw dagelijkse ritten. Daardoor kan het opladen vaak 's nachts gebeuren. Dit is een splinternieuwe auto, die nu uit voorraad leverbaar is. De krachtige motor geeft deze Volkswagen uitstekende prestaties. Ontspannen rijden begint met de juiste zit. Daar zorgen de comfortstoelen wel voor. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer instelbaar onderstel, getint glas en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging. Nooit meer problemen bij achteruitrijden of inparkeren. De achteruitrijcamera houdt alles in de gaten! Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. De snelheid en interval van de ruitenwissers worden bij neerslag op maat aangestuurd via het regensensor. Een comfortabele optie is keyless entry. U kunt de portieren openen en afsluiten zonder de sleutel vast te houden. De uitrusting van deze Volkswagen is met DAB+ radio en automatisch dimmende spiegels behoorlijk compleet. Het rijden met deze Volkswagen wordt nog meer ontspannen dankzij de innovatieve technieken die onderweg over uw veiligheid waken. Belangrijk voor uw veiligheid en die van uw passagiers is de verkeersbord-detectie in deze auto. Deze Volkswagen ID.3 Neo heeft als mooie veiligheidsoptie de lane assist die u binnen de lijnen op de weg houdt. We hebben ons best gedaan om de kwaliteit van deze ID.3 Neo aan u uit te leggen, maar er gaat toch niets boven een proefrit. Als u contact met ons opneemt, zetten we de auto voor u klaar. We horen graag van u.
.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch instel-, verwarm- en inklapbaar
- Zijruiten achter en achterruit getint
- Achterlichten LED, incl. dynamische knipperlichten
- Banden 215/50 R19 (79 kWh batterij)
- Banden 215/55 R18
- Daklijst in hoogglans zwart
- Dynamische grootlichtassistent (Dynamic Light Assist)
- Panoramadak (panoramisch glazen dak, kan niet open)
- Steunhaak
- Velgen 'Zwickau', 20 inch lichtmetaal tweekleurig, gepolijst
- Verlichte portiergrepen
- Voorruit van gelaagd veiligheidsglas, warmtewerend
Infotainment
- App-Connect Wireless voor Apple CarPlay en Android Auto
- Multimedia met beeldscherm van 32,8 cm (12,9 inch)
- Navigatie 'Innovision Pro'
- Spraakassistent IDA
- Telefooninterface 'Comfort' met draadloze laadfunctie
- USB-C-aansluitingen voor (2x), USB-C- laadaansluiting achter (2x) in middenconsole, laadvermogen max. 60 W
Interieur
- Voorstoelen, verwarmbaar
- 4+1 luidsprekers vóór
- Achterbank (3-zits) in delen neerklapbaar incl. middenarmsteun en doorlaadmogelijkheid
- Bekleding 'ArtVelours Eco'
- Binnenspiegel dimmend
- Dakhemel in grijs
- Interieur Style Pakket
- Kofferbakmat
- Middenconsole uitgebreid, met verlicht opbergvak en 2 bekerhouders
- Pedalen in rvs, met 'Play'- en 'Pause'-symbolen
- Sfeerverlichting in 30 kleuren instelbaar, incl. ID. Light en verlicht VW-logo op het stuurwiel
- Stuurwiel, verwarmd, multifunctioneel en met kunstleder bekleed
- Voetmatten voor en achter
- Voorstoelen, Comfort
- Voorstoelen, Top Sport-comfort
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Uitrusting
- Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic)
- Koplampverlichting LED Matrix (IQ.Light)
- 11 kW AC-laadvermogen (wisselstroom)
- Achteruitrijcamera (rear view)
- Afleidings- en vermoeidheidsherkenning
- Airbag voor bijrijder uitschakelbaar
- Assistance Pakket
- Boordgereedschap
- CCS-laadstopcontact
- Claxon, Dubbeltonig
- Digitale radio-ontvangst (DAB+)
- Dodehoeksensor 'Side Assist', uitparkeerassistent en uitstapwaarschuwing
- Driepuntsveiligheidsgordel vóór incl. gordelspanner
- e-Sound geluidsimulator
- Hoofdairbagsysteem voor en achter inclusief zijairbags vóór en 'center' airbag
- Isofix-bevestigingsogen v. kinderzitjes op buitenste zitplaatsen achterin en op bijrijdersstoel, i-Size-compatibel
- Laadkabel Mode 3 type 2, 32 A (voor wallbox of publiek laden)
- Noodoproepservice
- Noodremassistent 'Front Assist' met voetganger- en fietserherkenning
- Parkeersensoren voor en achter
- Proactieve inzittendenbescherming (Pre-Crash)
- Rijprofielinstelling (Driving Profiles)
- Rijstrookbehoudassistent (lane assist)
- Startblokkering, elektronisch
- Stuurbekrachtiging elektromechanisch, snelheidsafhankelijk
- Variabele laadbodem
- Veiligheidshamers
- Verkeerstekenherkenning
- Voorbereiding bi-directioneel laden (Vehicle to Load)
- VW Connect Plus
- Zij-airbag vóór, met hoofdairbag en interactie-airbag vóór
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Referentienummer: 238657
Productienummer: 238657
Aandrijving
Actieradius: 491 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Max. aslast voor: 1070 kg
Max. aslast achter: 1290 kg
Maten en gewichten
Laadvermogen: 383 kg
Wielbasis: 277 cm
Accu
Accutype: LCO
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 13,9 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1888 kg
Leenbatterij: Nee
Interieur: Voetmatten voor en achter
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.270 x 1.810 x 1.560 mm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 1.788 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.171 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Inhoud bagageruimte | 445 - 1.290 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 s |
| Actieradius | 491 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Energielabel | A |
Opties
Broekhuis Alkmaar Volkswagen Seat Skoda
Smaragdweg 121812 RJ Alkmaar
















