

Volkswagen Golf
1.2 TSI Comfortline
€ 12.7502015114.120 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 maart 2015 |
| APK | 5 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 29.824 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Welkom bij Autohuis Van Dijk
Wat leuk dat u interesse heeft in Autohuis Van Dijk! Wij zijn een echt familiebedrijf met meer dan 40 jaar ervaring in de autobranche. Al die jaren staan wij voor betrouwbaarheid, persoonlijke aandacht en kwaliteit.
Onze occasions zijn stuk voor stuk scherp geprijsde BOVAG-kwaliteitsauto’s, zorgvuldig geselecteerd en geleverd met zekerheid en service.
Neem gerust een kijkje op www.autohuisvandijk.nl voor ons actuele aanbod van de mooiste merken.
Heeft u een auto gezien die u aanspreekt? Onze adviseurs nemen graag de tijd om al uw vragen te beantwoorden en met u mee te denken over de beste keuze.
U kunt ons bereiken via 0186-212131 of sales@autohuisvandijk.nl – we helpen u graag verder!
Disclaimer: Hoewel deze advertentie met de grootst mogelijke zorg is opgesteld, kunnen aan de vermelde informatie geen rechten worden ontleend.
Modelreeks: 2012 - 2017
Modelcode: VII, 5G
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 599 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: Titan black (TW)
CO₂-uitstoot (NEDC): 115 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Inbegrepen afleverpakket: Occasion Standaard Pakket: Onze occasion prijzen zijn rijklaar inclusief het Occasion Standaard Pakket met: • BOVAG 40-puntencheck • Minimaal 6 maanden APK • Reinigen in- & exterieur • RDW tellerrapport (NAP) • Tenaamstelling
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, DE 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.255 x 1.799 x 1.452 mm |
| gewicht | 1.151 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.270 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,2 s |
| Actieradius | 1.000 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 115 g/km |
| Energielabel | A |




