

Volkswagen Golf
1.0 TSI Comfortline | CARPLAY | CLIMA | ADAP. CRUISE |
€ 12.5002018129.335 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 oktober 2018 |
| APK | 24 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 27.447 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Betreft een leuke en sportieve origineel Nederlandse Volkswagen Golf 1.4 uit 2018.
Zowel optisch als technisch is deze auto nog in goede staat. Het interieur is netjes en fris.
De 1.0 benzine handgeschakelde auto is goed voor 116 pk.
De auto beschikt over verschillende opties zoals: adaptieve cruise control, climate control, auto carplay, parkeersensoren voor en achter, en navigatie.
Zoals de foto's laten zien is deze auto verder netjes onderhouden, dat is ook terug te vinden in het digitale serviceplan.
Onze vraagprijs is gebaseerd op een direct meenemen prijs, maar de auto wordt standaard afgeleverd met minimaal 6 maand APK, een vloeistoffencheck en de onvermijdbare kosten zoals tenaamstelling etc. Daarnaast kunt u bij deze auto kiezen één van voor onderstaande afleverpakketten;
1. Vertrouwd op weg pakket €750,-
2. All-in pakket €1100,-
Wanneer u kiest voor het vertrouwd op weg pakket wordt uw auto standaard afgeleverd met:
- 3 maanden / 5000km Bie Olthof garantie op draaiende delen van motor, koppeling en versnellingsbak;
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift;
- Nieuwe APK;
- Auto wordt netjes afgeleverd;
- Minimaal een ¼ tank brandstof;
- (Navigatie update niet inbegrepen);
- (Elektrische of Hybride auto's worden met 1 laadkabel afgeleverd, tenzij er 2 laadkabels aanwezig zijn).
Wanneer u kiest voor het All-in pakket (mogelijk bij auto's tot 150.000km en niet ouder dan 10 jaar) wordt uw auto standaard afgeleverd met:
- 6 maanden / 10.000km Bie Olthof garantie*;
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift;
- APK is minimaal 12 maanden geldig;
- Complete poetsbeurt;
- Minimaal een ¼ tank brandstof;
- (Navigatie update niet inbegrepen);
- (Elektrische of Hybride auto's worden met 1 laadkabel afgeleverd, tenzij er 2 laadkabels aanwezig zijn).
* Geen 6 maanden Bie Olthof maar 12 maanden / 20.000 BOVAG garantie? Dat kan tegen een bijbetaling van €650,-. (alleen mogelijk i.c.m. het all-in afleverpakket).
Modelreeks: sep. 2018 - dec. 2019
Modelcode: VII, 5G
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 615 kg
Wielbasis: 264 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal eigenaren: 4
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Bie Olthof Collenstaartweg 7 7443RM NIJVERDAL, NL 0548611355 http://www.bie-olthof.nl info@bie-olthof.nl
Onderhoudsboekjes: Digitaal
Heeft deze occasion uw interesse gewekt? Bekijk dan de volledige fotogalerij op onze website!
Bie Olthof is een universeel BOVAG autobedrijf, sinds 1988. Uw verkopers zijn Ian en Rinke, heren met beide benen op de grond. Leer ons kennen in 2 minuten door het volgende filmpje: https://www.bie-olthof.nl/video/show. Wij zijn een familiebedrijf met ruim 20 medewerkers en verzorgen complete mobiliteit, van werkplaats tot verkoop en van tanken tot autowassen.
Wilt u liever uw nieuwe auto financieren? Geen probleem! Er zijn verschillende mogelijkheden die we graag met u bespreken. Tot ziens in Nijverdal! Met vriendelijke groet, Ian en Rinke!
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is autobedrijf Bie Olthof niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.360 x 1.800 x 1.490 mm |
| gewicht | 1.145 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.760 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.270 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Actieradius | 1.063 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 127 g/km |
| Energielabel | B |




