
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Golf
SPORTSFAN 1.5 TSI ACT COMFORT-LINE AUTOMAAT
€ 18.650201966.258 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 april 2019 |
| APK | 4 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 33.888 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Alle moeite is genomen om de informatie over deze occasion zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. De afleveringskopsten zijn . 650,=
Opties
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Knieairbag voor
- Airconditioning, automatisch
- Radio
- Bluetooth carkit
- Apple CarPlay
- Dakrails
- ESP
- EBD
- ASR Anti doorslip regeling
- EDS Electronisch sperdifferentieel
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen achter
- Cruise control
- Boordcomputer
- ABS
- Bandenspanningscontrole
- Adaptieve cruise control
- Start en Stop systeem
- Achteruit rij camera
- Parkeerassistent
- Startonderbreking
- Park control voor en achter
- Park control voor
- APK bij aflevering
- 100% Dealeronderhouden
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Schakelpook leer
- Middenarmsteun voor
- Trekhaak, afneembaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging, snelheidsafhankelijk
- Lane assist
- Bekerhouder voor
- Warmtewerend glas
- El. verstelbare spiegels, verwarmd
- Buitenspiegels in kleur van carrosserie
- Buitenspiegels inklapbaar
- Lederen stuur
- Multifunctioneel stuur
- Verstelbaar stuur
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Lichtmetalen velgen 16 inch
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Passagiersstoel hoogte verstelbaar
- Stoelverwarming voor
- Comfort stoelen
- Achterbank verschuifbaar
- Hill hold functie
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bots herkenning en activatie
- Autonomous Emergency Braking
- Vervolgbotsing preventie
- Vermoeidheids herkenning
- Multimedia-voorbereiding
- Mistlampen voor adaptief
- LED dagrijverlichting
- Lendesteun(en) verstelbaar
- LED achterlichten
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Brake Assist System
Garantie: 6 maanden garantie
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.351 x 1.807 x 1.613 mm |
| gewicht | 1.310 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.920 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Inhoud bagageruimte | 590 - 1.520 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,6 s |
| CO2-uitstoot | 115 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Autobedrijf Snijders
Textielstraat 27575 CA Oldenzaal

































