
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Golf
1.6 TDI Comfortline BlueMotion
€ 5.5002014306.633 km
Handmatig
Diesel
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 december 2014 |
| APK | 2 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 28.599 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 375 - € 390 |
Omschrijving
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Laadvermogen: 560 kg
Wielbasis: 264 cm
Emissieklasse: Euro 5
Bedrijfsinformatie
Graag bellen of whats-appen op +31639793687 of +31614628652
Onze auto's worden aangeboden op basis van handelsprijzen
Handel bestemd voor export of B2B
Mail beantwoorden we niet!
Buiten kantoortijden gelieve niet te bellen
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.260 x 1.800 x 1.450 mm |
| gewicht | 1.180 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.740 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.270 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Actieradius | 1.562 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,0 l/100km (1 op 33,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,2 l/100km (1 op 31,3) |
| CO2-uitstoot | 85 g/km |
| Energielabel | A |
B.O. Auto's
Hassinkweg 47556 BV Hengelo









