

Volkswagen Golf
1.4 TSI Trendline|AUT|XENON|ALCANTARA|NAVI|
€ 7.4502013215.297 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 juni 2013 |
| APK | 23 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 27.042 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Een Volkswagen pik je er altijd uit, want je herkent hem aan zijn dynamische styling, aan zijn degelijke bouw en aan zijn sportieve lijnen. Dat geldt ook voor deze Golf, die met zijn eigentijdse design helemaal past in het moderne straatbeeld. Zoals het een echte Volkswagen betaamt, verkeert deze Golf in uitstekende conditie. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Verder is de Volkswagen uitgerust met: 16 inch lichtmetalen velgen, adaptieve mistlampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Deze Volkswagen is voorzien van knoppen op het stuur om het navigatiesysteem en het audio-installatiesysteem te bedienen. De auto is ook uitgevoerd met electronic climate control. Boem is ho? Niet bij deze Volkswagen Golf. De piepjes van de parkeersensoren waarschuwen u op tijd voor obstakels. De cruise control betekent gemak, comfort en zuinig rijden. De uitrusting van deze auto is met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook behoorlijk compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Volkswagen Golf samen. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Deze auto waarschuwt de bestuurder als die tekenen van vermoeidheid vertoont en kan zo ernstige ongelukken voorkomen. Stoppen en stilstaan op een helling wordt een fluitje van een cent dankzij de hill hold control.
U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit te reserveren.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 599 kg
Wielbasis: 264 cm
Emissieklasse: Euro 5
Welkom bij autohandelhoning bv, met een ruime voorraad van +/- 250 auto's zijn wij één van de grotere aanbieders van Nederland! Door onze kennis en ervaring leveren wij als één van de goedkopere in Nederland! Wij helpen u graag bij het vinden van de perfecte auto, uiteraard met de service die u van ons gewend bent.
Al onze auto's worden aangeboden tegen scherpe prijzen zonder bijkomende kosten. De prijs die je ziet is ook de prijs wat je betaald bij aanschaf!
All our care are offered at competitive prices without additional costs. The price you see is also the price you pay when purchasing!
Inruil en financiering is mogelijk!
ALLE AUTOS WORDEN RIJ KLAAR GELEVERD INCL APK GEEN EXTRA KOSTEN!
ALLE PRIJZEN ZIJN ALL IN PRIJZEN!
Voertuigen tenaamstellen is bij ons op locatie mogelijk!
Wij verzorgen zelf export papieren met kenteken en verzekering.
We can handle export documents and insurance.
Wir machen uns zu exportieren Papiere mit Anmeldung und Versicherung.
Bekijk onze website voor meer foto’s en al onze diensten.
Bij alle aangeboden voertuigen schrijf- en tekst fouten voorbehouden.
GEEN AFLEVERINGSKOSTEN
INRUIL MOGELIJK
BEL 0642724196 of 0611847434
Export trailer €50,-
Export Drive €150,-
Autohandel honing is aangesloten bij de VWE, RDW en de Nationale Autopas (NAP)
Kom Vrijblijvend een Kijkje Nemen.
+/- 250 Auto's Op Voorraad.
koffie staat altijd klaar.
ALLE AUTO’S STAAN VERSPREID OVER 4 LOCATIES BEL ALTIJD VOOR DAT U VERTREKT
BEL VOORDAT U VERTREKT
0642724196 / 0611847434
OPENIGSTIJDEN:
Wij zijn 24/7 open en bereikbaar
Autohandel Honing.
Adres: Uraniumweg 19
3812RJ AMERSFOORT
Tel: 0642724196 / 0611847434
E-mail: info@autohandelhoning.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.260 x 1.800 x 1.450 mm |
| gewicht | 1.171 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.770 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,3 s |
| Actieradius | 1.000 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 116 g/km |
| Energielabel | A |




