

Volkswagen Golf
1.4 TSI Highline | DSG | | Carplay |
€ 9.0002013184.283 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 januari 2013 |
| APK | 30 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 32.225 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Sommige merken hebben geen introductie nodig. Volkswagen is er zo één. Duurzame kwaliteit, bewezen succes en o zo betrouwbaar. Niet voor niets is de vraag naar gebruikte Volkswagens zo groot, want de kwaliteit staat ook na een aantal jaren nog buiten kijf, zoals aan deze Golf duidelijk te zien is. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Voor het pittige uiterlijk én goed gesteund zitten zorgen de sportstoelen. Met de krachtige xenonverlichting heeft u optimaal zicht in het donker. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 17 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, extra getint glas, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Gemakkelijk en veilig is de bediening het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem met knoppen op het stuur. De audio-kwaliteit is geweldig, dankzij de DAB-ontvangst. De electronic climate control zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Inparkeren zonder angst voor schade. De parkeersensoren helpen u om moeiteloos in de kleinste parkeervakken te manoeuvreren. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze Volkswagen zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. Kleine ritjes, grote reizen - altijd een relaxte aankomst dankzij de cruise control. U bent in deze Volkswagen ook voorzien van automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
In de Volkswagen Golf heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. De veiligheidssystemen in deze auto nemen het zelfs waar als de bestuurder tekenen van vermoeidheid vertoont, en waarschuwen dan met een duidelijk signaal. Een brug? Een schuine oprit? De hill hold control kan elke helling moeiteloos aan. Mocht zich een gevaarlijke situatie voordoen, dan geeft de Brake Assist extra remkracht en verkort de remweg.
Maak nu een afspraak voor een proefrit!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 599 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Wij zijn uitsluitend op afspraak geopend, graag van te voren bellen of mailen om teleurstelling te voorkomen.
Reserveren is alleen mogelijk met aanbetaling.
Zonder aanbetaling blijft de auto vrij beschikbaar voor andere geïnteresseerden.
Zo voorkomen we misverstanden en houden we het eerlijk voor iedereen.
Wij rekenen geen afleverkosten.
Wij zijn een RDW erkend bedrijf, bij ons kunt u terecht voor een nette en betrouwbare auto. Inruil van uw auto is bij ons mogelijk, echter wel tegen handels prijzen. Wij kunnen uw huidige auto vrijwaren bij inruil en uw nieuwe auto direct tenaamstellen, u hoeft hier voor niet naar een overschrijfpunt.
Voor vragen mag u altijd bellen of mailen
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.260 x 1.800 x 1.450 mm |
| gewicht | 1.171 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.770 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,3 s |
| Actieradius | 1.000 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 116 g/km |
| Energielabel | A |




