

Volkswagen Golf
1.2 TSI CarPlay Stoelverwarming Climate
€ 8.4952013141.353 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Wijst de weg naar bestemming
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 oktober 2013 |
| APK | 11 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 19.989 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
WORDT VERWACHT; Luxe en nette Volkswagen Golf 7 1.2 TSI van bouwjaar 2013.
Deze Volkswagen Golf is voorzien van een Apk keuring geldig tot en met 11-05-2027
Merk / Model: %%Voertuigmerk%% %%Voertuigmodel%%
Type: %%Voertuigtype%%
Kenmerken: Voorwielaandrijving, Handgeschakeld, Benzine, grijs, 5 -deurs
Brandstof: Benzine
Bouwjaar: 2013
Km stand: 141353 inclusief NAP rapport
Buiten de standaard opties een aantal opties opgesomd:
- CarPlay (Apple / Android
- Verwarmde voorstoelen
- Middenarmsteun
- Climate control
- Apple / android Carplay
- Extra getinte ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor + achter
- 16” originele Volkswagen lichtmetalen velgen
- 2x sleutel
Note; Zie volledige optielijst volgens fabrieksopgaaf onderaan de advertentie.
Tibosch Automotive – kleinschalig, met persoonlijke aandacht, duidelijke afspraken en eerlijk advies — precies zoals wij het zelf ook zouden willen ervaren.
Wij denken in mogelijkheden. Omdat wij in de meeste gevallen niet afhankelijk zijn van externe partijen, kunnen wij de verwachtingen van onze klanten waarmaken. Een afleverbeurt en het monteren van opties verzorgen wij volledig in eigen beheer, zodat wij altijd grip houden op kwaliteit, planning en service.
Ook uw inruil is bij ons van harte welkom.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie:
📞 Telefoon: 0418-201000 / +31 418-201000
💬 WhatsApp: 0418-201000 / +31 418-201000
Wat mag u bij Tibosch Automotive verwachten?
Wij nemen graag de tijd voor u, maar zijn uitsluitend geopend op afspraak. Zo kunnen wij u optimaal adviseren bij het vinden van een auto die perfect aansluit bij uw wensen én budget.
Locatie:
Tibosch Automotive
Weteringshoek 26, 5328 BN Rossum (Gld)
Centraal gelegen tussen 's-Hertogenbosch en Utrecht, slechts 10 minuten van de snelweg A2
🌐 www.tiboschautomotive.nl
✉️ info@tiboschautomotive.nl
📞 0418-201000
Volledige optielijst volgens fabrieksopgaaf:
Pakket: Comfort pakket
Pakket: Executive pakket
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Disclaimer:
Hoewel de informatie in deze advertentie met grote zorg is samengesteld, kunnen hieraan geen rechten worden ontleend.
Met vriendelijke groet en graag tot ziens,
Arjan Tibosch
Tibosch Automotive
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 63 kW (86 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.255 x 1.799 x 1.452 mm |
| gewicht | 1.129 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.720 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 610 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.270 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 179 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,9 s |
| Actieradius | 1.020 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 113 g/km |
| Energielabel | A |




