

Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 28 mei 2015 |
| APK | 23 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 48.593 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Dit is onmiskenbaar Duitse topkwaliteit. Indrukwekkende prestaties, vooruitstrevende techniek en ultiem betrouwbaar. Deze Volkswagen Golf Cabriolet heeft het allemaal. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Golf Cabriolet. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Op koude dagen voelt u zich snel behaaglijk op de verwarmbare stoelen. Als u eenmaal kennis hebt gemaakt met het elektrische cabriodak dan weet u het zeker: bij deze auto is over elk detail nagedacht. De gasontladingslampen van de xenonverlichting zorgen voor een krachtige en heldere lichtbundel. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 18 inch lichtmetalen velgen, verwarmde ruitensproeiers, snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging en windscherm.
Naast handmatige bediening kunt u belangrijke functies met uw stem bedienen dankzij de ingebouwde spraakbediening. Je weet altijd waar je moet zijn, dankzij het navigatiesysteem met harde schijf. Nooit meer te warm of te koud. De electronic climate control zorgt altijd voor de temperatuur die u kiest. De parkeersensoren registreren alles. Ook dat ene paaltje dat net buiten uw gezichtsveld valt. De regensensor is alert op iedere druppel op de voorruit en stuurt het ruitenwissersysteem aan naar gelang de hoeveelheid neerslag. De uitrusting van deze auto is met multifunctioneel lederen stuur, cruise control, dvd-systeem, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Hill hold control voorkomt dat de auto achteruit rolt op een helling. Het systeem werkt als een automatische handrem die in- en uitschakelt als u dat wenst.
Als u nieuwsgierig bent naar deze auto, neem dan snel contact met ons op.
VOOR MEER FOTO'S VAN DEZE AUTO EN ONS OVERIG AANBOD ZIE ONZE WEBSITE WWW.LONK.NL
Wij zijn een no nonsense autobedrijf dat zich hoofdzakelijk bezighoudt met de in- en verkoop van vooral jong gebruikte auto’s van alle merken. Onze gevarieerde voorraad is veelal afkomstig van dealerbedrijven, verhuurbedrijven en leasemaatschappijen uit binnen- en buitenland. Daarnaast is het ook mogelijk om uw huidige auto bij ons in te ruilen. Al onze auto's staan gepoetst in onze goed verlichte en overzichtelijke showroom.
Door onze hoge omzetsnelheid, scherpe inkoop en beperkte bedrijfskosten kunnen wij onze auto's tegen scherpe prijzen aanbieden. Wij leveren onze auto's inclusief een recente APK keuring en bieden tevens diverse garantiepakketten aan. Daarnaast worden veel van onze auto’s geleverd met fabrieksgarantie.
Afleverpakket Standaard € 395,-
Mogelijk op alle auto’s
- Minimaal 6 maanden APK, indien minder dan nieuwe APK
- Poetsbeurt van binnen en buiten
- Complete controle van vloeistoffen
- Tenaamstelling kenteken
- 1 maand garantie op draaiend gedeelte van motor en versnellingsbak
Afleverpakket Plus € 595,-
Mogelijk op alle auto’s
- Nieuwe APK
- Poetsbeurt van binnen en buiten
- Kleine beurt (nieuwe olie + filter)
- Tenaamstelling kenteken
- 3 maanden garantie op draaiend gedeelte van motor en versnellingsbak
Afleverpakket Extra € 995,-
Mogelijk op auto’s van max. 10 jaar oud en max. 150.000km
- Nieuwe APK
- Poetsbeurt van binnen en buiten
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Tenaamstelling kenteken
- 6 maanden volledige garantie, maximaal 10.000km
Afleverpakket Bovag € 1.395,-
Mogelijk op auto’s van max. 8 jaar oud en max. 100.000km
- Nieuwe APK
- Poetsbeurt van binnen en buiten
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Tenaamstelling kenteken
- Mattenset
- 12 maanden Bovag garantie, maximaal 15.000km
De prijzen op viabovag.nl zijn incl. Aflverpakket Bovag!
Wij nemen alle moeite om de informatie over deze auto zo goed mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken en opties die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!
Routebeschrijving: Snelweg A15 Afslag 37 Zetten/Andelst, Bovenaan bij de stoplichten links, beneden voor het BP Tankstation linksaf en na 30m vindt u ons aan de rechter kant.
Tot ziens bij van Lonkhuijzen Auto's!!!!
Aanvullende opties en accessoires
- Advance-pakket (binnenspiegel automatisch dimmend, koplampreiniging, parkeersensor voor en achter)
- Audiobediening op het stuur
- Comfort-pakket
- comfortstoel(en)
- Elektronisch sper differentieel
- Executive Plus-pakket (DVD speler, Navigatiesysteem full map + hard disk)
- Instructieboekjes aanwezig
- Leder-pakket (voorstoelen verwarmd en elektrische lendesteunen)
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- Winter-pakket 2 (koplampreiniging, voorstoelen verwarmd)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2011 - 2016
Modelcode: VI, 5K
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 537 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieurkleur: Leder,zwart/titaanzwart
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 148 g/km
Fijnstofuitstoot: 1,3 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
- Afleverpakket Bovag (€ 1.395 meerprijs):
Mogelijk op auto’s van max. 8 jaar oud en max. 100.000km
- Nieuwe APK
- Poetsbeurt van binnen en buiten
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Tenaamstelling kenteken
- Mattenset
- 12 maanden Bovag garantie, maximaal 15.000km
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, DE 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Overige informatie
Storingsmelding: Nee
Koopadvies
- +Comfort
- +Ruim van binnen
- +Zuinige motoren
- -Diefstalgevoelig navigatiesysteem
- -Technische problemen
- -Relatief dure occasion
De Volkswagen Golf 6 is een populaire auto uit de compacte middenklasse die tussen 2008 en 2012 is geproduceerd. Hoewel het eigenlijk een facelift is van de welbekende Golf 5, heeft ook deze generatie weer zijn eigen verbeteringen. Zijn praktische formaat en fijne rijeigenschappen maken het voor veel mensen een interessante occasion.
Lees het volledige Autoweek koopadvies

Rij-impressie Volkswagen Golf R Cabrio
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.390 cc |
| Max. vermogen | 118 kW (161 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.246 x 1.782 x 1.423 mm |
| gewicht | 1.403 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.940 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 250 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 216 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,4 s |
| Actieradius | 873 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| CO2-uitstoot | 148 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Van Lonkhuijzen Auto's
Ambachtsweg 86673 DK Andelst








































