

Volkswagen Golf
1.0 TSI Trendline
€ 11.9502015121.391 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 augustus 2015 |
| APK | 17 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 27.345 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
U houdt van sportief autorijden? Dan is deze auto speciaal voor u door Volkswagen gebouwd. Het merk heeft een rijke traditie in sportieve, snelle auto's en ook deze Golf munt uit door zijn sportieve rijkwaliteiten. Volkswagen-rijders weten het: een VW is gebouwd voor duurzaamheid en deze Golf ziet er dan ook uit als nieuw. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een driecilinder motor en een automatische transmissie. Tot de uitrusting behoren ook 15 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, LED-dagrijverlichting, dakspoiler, in hoogte verstelbare passagiersstoel en in delen neerklapbare achterbank.
De kortste weg, de zuinigste weg, de snelste weg... elke weg is te vinden met het navigatiesysteem met harde schijf. De meeste schade bij inparkeren komt van een randje of paaltje dat u even niet zag. Maar de parkeersensoren zien alles en waarschuwen op tijd. Een heerlijke egale snelheid? Even de cruise control inschakelen! Met de aanwezige airconditioning bepaalt u zelf het binnenklimaat. Ook buitentemperatuurmeter, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en multi-informatie display zijn aan boord.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid in deze auto is de vermoeidheidsherkenning, die waarneemt wanneer de bestuurder tekenen van vermoeidheid vertoont. Hill hold control houdt de handrem vast op een helling. Wegrijden was nog nooit zo gemakkelijk. Een kortere remweg verkleint de kans op een aanrijding. Brake assist helpt actief mee tijdens een noodstop.
Meer weten over deze auto? U bent van harte welkom om hem te komen bekijken.
VERDER BENT U VAN HARTE WELKOM: BENT U VAN PLAN DEZE AUTO TE BEZICHTINGEN BELT U DAN VAN TE VOREN, OM ZEKER TE WETEN DAT DEZE AUTO NOG NIET IS VERKOCHT: 0181-66 07 73 – 06 227 06 101
Tevens kunt u natuurlijk uw huidige auto bij ons inruilen. Financieren is ook geen probleem, en kan ter plekke geregeld worden ! Dit kan al vanaf €50,-per maand. LET OP ! GELD LENEN KOST GELD !
Van Vliet Auto’s is al jaren een begrip in de autobranche. Wij hebben dan ook al meer dan 40 jaar ervaring in de autobranche. Tevens is Van Vliet Auto’s een familie bedrijf geworden wat van vader op zoon verder is gegaan. Ons Occasion aanbod varieert dagelijks, bezoek dus regelmatig onze website. Wij hopen u van dienst te kunnen zijn in de zoektocht naar uw nieuwe auto
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0181-660773).
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Laadvermogen: 596 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.560 x 1.800 x 1.480 mm |
| gewicht | 1.154 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.270 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Actieradius | 1.162 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 99 g/km |
| Energielabel | A |




