

Volkswagen Golf
Cabriolet 1.2 TSI Highline BlueMotion tech
€ 6.9992012157.485 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 oktober 2012 |
| APK | 5 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 28.847 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. Niet voor niets is de vraag naar gebruikte Volkswagens zo groot, want de kwaliteit staat ook na een aantal jaren nog buiten kijf, zoals aan deze Golf Cabriolet duidelijk te zien is. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Elke rit de perfecte zit met de heerlijke comfortstoelen. Genieten van de vrijheid van cabriorijden is gemakkelijker dan ooit dankzij het elektrisch bedienbare dak. Deze Volkswagen Golf Cabriolet heeft een start-stop systeem, waardoor de motor alleen wordt gebruikt als u rijdt. Bij het wachten voor een stoplicht of in de file gaat de motor automatisch uit. En weer aan als u wilt doorrijden. Ook snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging en windscherm horen tot de voorzieningen op deze auto.
Nooit meer last van een slapende rechtervoet dankzij de uitgekiende cruise control! Met de aanwezige airconditioning bepaalt u zelf het binnenklimaat. Ook lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer horen tot de voorzieningen op deze auto.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Volkswagen Golf Cabriolet samen. Wegrijden op een helling is kinderspel met hill hold control. Deze functie houdt de handrem automatisch vast op een steile ondergrond. Een veilige extra is de Brake Assist. Uit onderzoek blijkt dat bestuurders bij een noodstop niet het maximum uit hun remkracht halen. Met deze automatische remondersteuning wel.
Als u meer wilt weten over deze Volkswagen, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog?
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 529 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Wij zijn open op afspraak!
Neem dus snel contact met ons op en wij zetten de auto graag voor u klaar. Betaalt u de auto liever in maandtermijnen? Ook hierin kunnen wij u volledig voorzien.
ACT Automotive
Wij hebben altijd een ruim aanbod aan occasions op voorraad in onze showroom. Kom vrijblijvend kijken, u bent van harte welkom!
• Inruil is altijd mogelijk uitsluitend tegen handelsprijzen
• Alle informatie is onder voorbehoud van type- en specificatiefouten
Openingstijden (op afspraak)
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Zaterdag geopend van 09.00 t/m 17.00 uur
Proefritten zijn enkel mogelijk op afspraak!
ACT Automotive
Op het veldje 44
6176BK Spaubeek
Tel: 0627960244
E-mail: info@act-automotive.nl
De Volkswagen Golf 6 is een populaire auto uit de compacte middenklasse die tussen 2008 en 2012 is geproduceerd. Hoewel het eigenlijk een facelift is van de welbekende Golf 5, heeft ook deze generatie weer zijn eigen verbeteringen. Zijn praktische formaat en fijne rijeigenschappen maken het voor veel mensen een interessante occasion.
Lees het volledige Autoweek koopadvies| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.246 x 1.782 x 1.423 mm |
| gewicht | 1.321 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.850 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Inhoud bagageruimte | 250 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 186 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Actieradius | 1.057 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 132 g/km |
| Energielabel | B |




