

Volkswagen Golf
1.4 TSI Comfortline
€ 6.9502013193.277 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 juli 2013 |
| APK | 1 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 25.176 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 140 - € 154 |
Het is een van de kernwaarden van het merk Volkswagen: veiligheid. Achter het stuur van een Volkswagen heeft u altijd de controle, u bent heer en meester en uw auto doet altijd wat u wilt. Met dat uitgangspunt is ook deze Golf ontwikkeld. Zoals het een echte Volkswagen betaamt, verkeert deze Golf in uitstekende conditie. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Tijdens gure dagen is het prettig zitten in de verwarmbare voorstoelen. De comfortstoelen zorgen voor precies de juiste zit, hoe lang de rit ook is. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 15 inch lichtmetalen velgen, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
De electronic climate control zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. De cruise control betekent gemak, comfort en zuinig rijden. De uitrusting van deze auto is met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Volkswagen Golf samen. De hill hold control schakelt zichzelf automatisch in en uit op een helling. Zo rijdt u zelfs op de steilste wegen soepel weg.
We kunnen u wel duizend dingen over deze auto vertellen, maar het is beter als u hem zelf komt bekijken en ervaren. Neemt u snel contact met ons op?
Autobedrijf Gerard Bril heeft zijn uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met Autobedrijf Gerard Bril voor aanvullende vragen.
Modelreeks: okt. 2012 - mei 2015
Modelcode: VII, 5G
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 603 kg
Wielbasis: 264 cm
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Garantie: 12 maanden wettelijke garantie
Fabrikant: Autobedrijf Gerard Bril Van der Pijlweg 10 7691CK BERGENTHEIM, NL 0523231143 http://www.autobedrijf-gerardbril.nl info@autobedrijf-gerardbril.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.360 x 1.800 x 1.490 mm |
| gewicht | 1.147 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.270 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,3 s |
| Actieradius | 943 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 123 g/km |
| Energielabel | A |




