

Volkswagen Golf
Cabriolet 1.8 GL in zeer goede staat
€ 13.4501985141.192 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Handmatig
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Datum eerste toelating | 30 juni 1985 |
| APK | 5 december 2025 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
Modelreeks: mei 1986 - aug. 1987
Modelcode: I. Typ15
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 386 kg
Wielbasis: 240 cm
Interieurkleur: Bruin
Emissieklasse: Euro 0
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2
Fabrikant: Garage Lammerts Hatertseweg 160 6533AT NIJMEGEN, NL 0243550444 http://www.autobedrijflammerts.nl info@autobedrijflammerts.nl
Het aanschaffen van een nieuwe auto kan voor veel mensen een hele opgave zijn. Autobedrijf Lammerts heeft al ruim 70 jaar ervaring in de autobranche en wij willen graag met u meedenken en kunnen u goed adviseren bij de aankoop van een andere auto. Ook het inruilen van uw huidige auto is mogelijk bij ons. U koopt bij ons een nette en betrouwbare auto, afgeleverd met een complete onderhoudsbeurt, nieuwe APK en inclusief BOVAG garantie. Onze verkoopprijs is een heldere ALL-IN prijs, bij ons betaal je geen onverwachte afleverkosten.
Bent u geïnteresseerd in deze mooie auto, neem dan gerust contact op met ons of laat een bericht achter zodat wij contact met u kunnen opnemen. Wij zijn telefonisch bereikbaar op nummer 024-3550444 en u kunt ons mailen naar info@autobedrijflammerts.nl. U ziet ons complete aanbod op www.autobedrijflammerts.nl. Wij ontvangen u graag in onze showroom in Nijmegen, waar wij de tijd voor u nemen om uitgebreid naar de mogelijkheden te kijken. Uiteraard kunt u ook een proefrit maken bij ons.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.781 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| gewicht | 944 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.330 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 472 kg |


