

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 mei 2019 |
| APK | 16 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 33.521 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Dit is een auto die is ontworpen voor uw comfort. Deze Volkswagen Golf Variant van het bouwjaar 2019 heeft 89337 kilometer op de teller staan. Zoals het een echte Volkswagen betaamt, verkeert deze Golf Variant in uitstekende conditie. De krachtige benzinemotor van deze auto is gekoppeld aan een automatische transmissie. Dankzij de stoelverwarming heeft u in deze auto nooit meer last van een koude rug of koude benen. Van binnen lijkt het allemaal uitermate ruim dankzij de vrije inval van daglicht via het elektrisch bediende glazen panoramadak. Tot de uitrusting van deze Volkswagen behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportonderstel, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Afstand schatten bij het achteruitrijden? Niet nodig. U weet het precies, dankzij de achteruitrijcamera. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. In één oogopslag weet u de complete systeemstatus van deze auto. Dankzij Connected Services. In deze Golf Variant vindt u niet alleen schakelaars op het stuur om het audio-installatiesysteem te bedienen en het full map navigatiesysteem, maar er is ook spraakbediening. Bij het wisselen van rijbaan kan een dode hoek ontstaan waardoor achterliggers te dichtbij kunnen komen. De achteropkomend verkeer waarschuwing geeft in dat geval automatisch een signaal. Met automatische airconditioning, schakelpaddles aan het stuur, regensensor, keyless entry, usb-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze Volkswagen helemaal compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Ook als uw aandacht even verslapt, blijft de forward collision warning bij de wekker. Dreigt er een botsing met een voor- of tegenligger, dan waarschuwt het systeem direct. Vermoeidsheidsherkenning herkent tekenen van vermoeidheid bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er ongelukken gebeuren doordat de bestuurder in slaap valt. In deze Volkswagen vinden we verder een dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Als u wilt, kunt u een proefrit maken met deze Volkswagen Golf Variant. Bel of mail ons nu voor een afspraak.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Elektronisch sper differentieel
- koplampreiniging
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- USB
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- 12V aansluiting
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- LED verlichting
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Advance-pakket (Elektrisch glazen panorama-dak, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Buitenspiegels met verlichting)
- Bluetooth
- Keyless-pakket
- smartphone integratie
- Spiegel-pakket (Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Buitenspiegels met verlichting)
- Uitparkeer waarschuwing
- Veiligheids-pakket (Uitparkeer waarschuwing)
- Winter-pakket (Voorstoelen verwarmd, koplampreiniging)
- Bots herkenning systeem
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Lendesteun(en) verstelbaar
- schakelpaddles
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2018 - jul. 2019
Modelcode: VII, 5G
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 625 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
Garantie: 12 maanden garantie
Garantie: 12 maanden
Garantie: Bij Autoservice Wagemans krijgt u op elke occasion 12 maanden wettelijke garantie. Daarnaast wordt iedere auto die jonger is dan 6 jaar voorzien van maar liefst 6 maanden volledige garantie. Auto's ouder dan 6 jaar zijn standaard voorzien van 3 maanden volledige garantie. Elke auto wordt voor aflevering standaard voorzien van een onderhoudsinspectie en onderhoudsbeurt inclusief airconditioning service. Indien er een defect op treedt binnen de garantieperiode kunt u altijd bij ons terecht. Helder en transparant. Autoservice Wagemans rekent geen aflever- of garantiekosten. Kwaliteit voorop!
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): ASW 100% Service: Het geadverteerde voertuig wordt afgeleverd met een volledige onderhoudsbeurt. Deze onderhoudsbeurt garandeert de navolgende punten: • Distributieriem minimaal 1 service interval onderhoudsvrij • Zomer/All season banden minimaal 3,0 mm profiel (indien afgeleverd op winterbanden dan minimaal 5,5 mm profiel) • Minimaal 12 maanden apk • Minimaal 1 volledige service interval onderhoudsvrij • Aircoservice
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Autoservice Wagemans De Tramweg 2A 6121RX BORN, NL 0464861467 http://www.autoservicewagemans.nl verkoop@autoservicewagemans.nl
Bedrijfsinformatie
Autoservice Wagemans staat al jaren bekend als vertrouwd adres in de regio.
Met een voorraad van gemiddeld 80 tot 90 auto’s heeft u bij ons volop keuze en kunt u eenvoudig meerdere modellen met elkaar vergelijken. Eerlijkheid en transparantie staan daarbij centraal. Van de onderhoudshistorie en kilometerstand tot de prijs, garantie en servicevoorwaarden: wij vinden dat u vooraf precies moet weten waar u aan toe bent.
Daarom werken wij met vaste en scherpe internetprijzen. Deze prijzen zijn inclusief groot onderhoud, APK en garantie. Zo weet u zeker dat u zonder verrassingen de weg op gaat.
Onze aflevervoorwaarden bestaan uit:
- 12 maanden wettelijke garantie op basis van non-conformiteit;
- ASW 100% Garantie: 6 maanden bij auto’s jonger dan 6 jaar, 3 maanden bij auto’s ouder dan 6 jaar;
- Onderhoudsbeurt volgens het service-interval van de fabrikant;
- Vervanging van distributieriem of distributieketting indien nodig;
- Banden met minder dan 3 mm profiel worden altijd vervangen;
- Professionele poetsbeurt van binnen en buiten;
- Minimaal 25% tankinhoud;
- Plig-in hybride en elektrische voertuigen worden geleverd met een volle accu.
- Minimaal 12 maanden APK.
Geen bijkomende aflever- of garantiekosten. 100% helder.
Bij MHEV, HEV, PHEV en EV voertuigen brengen wij de wettelijk verplichte verwijderingsbijdrage in rekening voor de HV-accu/batterij. Deze bijdrage wordt apart vermeld en draagt bij aan de toekomstige verantwoorde verwerking en recycling van de hoogvoltaccu.
Hoewel aan de informatie op deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste of onvolledige informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering, voorwaarden, kosten en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met onze verkopers.


Volkswagen Golf R Variant (2017) - Op de Rollenbank
- Op de rollenbank
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.670 x 1.800 x 1.500 mm |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.920 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Inhoud bagageruimte | 605 - 1.620 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 211 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,5 s |
| Actieradius | 1.020 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 141 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Autoservice Wagemans B.V.
De Tramweg 26121 RX Born












































