

Volkswagen Golf
1.4 TSI 150pk ACT BMT 5D DSG Highline
€ 14.9502016149.146 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 april 2016 |
| APK | 28 april 2020 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 34.041 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Constructiejaar: 2016-05
Laadvermogen: 607 kg
Wielbasis: 262 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.270 x 1.800 x 1.450 mm |
| gewicht | 1.213 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.820 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.270 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 216 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,2 s |
| Actieradius | 1.063 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 117 g/km |
| Energielabel | B |




