

Volkswagen Golf
1.2 TSI Trendline ECC LM STOELVERWARMING.
€ 6.7502013191.713 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Handmatig
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 november 2013 |
| APK | 25 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 22.507 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Volkswagen Golf 1.2 TSI Trendline ECC LM STOELVERWARMING.
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Natuurlijk, een Volkswagen herken je altijd. Want een Volkswagen onderscheidt zich met zijn kwaliteit, zijn doordachte techniek en zijn geweldige rijeigenschappen. En dat geldt ook voor deze Golf. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Golf. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde versnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Regen, wind, hagel, sneeuw? Als het buiten guur is, doet de stoelverwarming z'n weldadige werk! In deze Volkswagen profiteert u onder andere ook van: warmtewerend glas, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Op een drukke weg heeft u soms ogen in uw achterhoofd nodig. De sensoren aan de achterzijde nemen die functie over en geven een achteropkomend verkeer waarschuwing als een achterligger te dicht op u zit. Dankzij automatische airconditioning is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. De parkeersensoren registreren alles. Ook dat ene paaltje dat net buiten uw gezichtsveld valt. Met lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook is deze Volkswagen helemaal compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Volkswagen Golf is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen.
Hebben we u nieuwsgierig gemaakt? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
U kunt deze deze auto financieren vanaf €119,00 per maand.
Voor meer vragen of informatie kunt u ons altijd bellen mailen of smsen.
Kijk ook eens naar onze andere voordelige advertenties.
Onze garantie/rijklaar pakketten
Instapgarantie (€399,-)
Auto's van 10 - 15 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Kleine onderhoudsbeurt.
Excellent garantie (€499,-)
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Kleine onderhoudsbeurt.
Excellent plus garantie (€699,-)
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Grote onderhoudsbeurt.
Exclusive garantie (€1499,-)
Speciaal voor onze exclusives.
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie
Nieuwe APK.
Algehele check
Inclusief onderhoudsbeurt.
Onze advertenties worden met grote zorgvuldigheid op het internet geplaatst. Mocht er onverhoopt toch een fout in staan, dan kan hieraan geen rechten worden ontleend.
Financiering is mogelijk.
Whatsapp ons op: 06-552 318 32
RTO autoservice
Zuiderdiep 408
7876 AW Valthermond
0599 72 70 12
info@rtoautoservice.nl
www.rtoautoservice.nl/
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 63 kW (86 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.255 x 1.799 x 1.452 mm |
| gewicht | 1.129 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.720 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 610 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.270 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 179 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,9 s |
| Actieradius | 1.020 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 113 g/km |
| Energielabel | A |




