

Volkswagen Golf
1.2 TSI Comfortline * Navigatie * Airco * Licht metaal *
€ 7.9402014152.665 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 april 2014 |
| APK | 14 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 25.790 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Als grootste autofabrikant van Europa is Volkswagen een toonaangevend merk. Alle modellen worden ontwikkeld met een scherp oog voor detail. Ook deze Golf is een zeer doordachte auto. Het zijn de degelijkheid van de constructie en de doordachtheid van het ontwerp die ervoor zorgen dat een Volkswagen jarenlang begeerlijk blijft. Zoals deze Golf, bijvoorbeeld. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De comfortstoelen zitten op lange ritten zo prettig dat u bijna vergeet te pauzeren. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging horen tot de voorzieningen op deze auto.
Kaartlezen is verleden tijd, dankzij het aanwezige navigatiesysteem. Natuurlijk is er ook electronic climate control aanwezig. De cruise control betekent gemak, comfort en zuinig rijden. Natuurlijk behoren lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer ook tot de uitrusting van deze complete auto.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Volkswagen Golf samen. Op lange ritten voorkomt de vermoeidheidsassistent dat uw concentratie afneemt. Autorijden wordt steeds eenvoudiger. Wat dacht u bijvoorbeeld van de hill hold control? Onbeweeglijk stilstaan op een hellend vlak gaat volledig automatisch. Als elke meter en elke seconde telt, wilt u dat het remsysteem maximaal presteert. Met de Brake Assist bent u daar zeker van.
Meer weten? Neem nu contact met ons op voor een afspraak.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
Kom vrijblijvend langs voor een bezichtiging, neem van te voren altijd even contact op! Want wij werken uitsluitend op afspraak. (hierdoor voorkomen we teleurstellingen) En onze auto's staan niet allemaal bij ons op de hoofdvestiging!
Hoewel aan de informatie op onze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Voor vragen en beschikbaarheid van onze auto's kunt u contact opnemen met ons op het telefoonnummer: 0164-700265 of per mail: verkoop@koleautomotive.nl u kunt ook eventueel whatsappen naar 0164-700265
(Garantie/onderhoud is bij ons niet inbegrepen in de prijs) De kosten hiervan zijn:
Kole Basis afleverpakket 595.-
Kole Compleet afleverpakket 895.-
Kole Exclusief afleverpakket 1095.-
Financiering is mogelijk vraag naar de voorwaarden!
Wij onderscheiden ons door eerlijk, open en transparant te werken.
Kole Automotive
Canadaweg 2
4661PZ Halsteren
0164-700265
www.autoservicekole.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.360 x 1.800 x 1.490 mm |
| gewicht | 1.135 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.730 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 610 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.270 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,2 s |
| Actieradius | 1.020 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 114 g/km |
| Energielabel | A |




