

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 maart 2015 |
| APK | 14 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 26.433 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Auto's als deze Volkswagen Golf bieden tegelijk rijdynamiek, comfort en degelijkheid. Niet voor niets is de vraag naar gebruikte Volkswagens zo groot, want de kwaliteit staat ook na een aantal jaren nog buiten kijf, zoals aan deze Golf duidelijk te zien is. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Lekker zitten doet u in de comfortstoelen van deze auto. Bij de uitrusting van deze Volkswagen horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, adaptieve mistlampen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Het audiosysteem en het navigatiesysteem bedient u veilig met knoppen op het stuurwiel of met gesproken commando's. Ook is de auto voorzien van electronic climate control. De parkeersensoren vertellen precies hoe ver u kunt gaan. Hoe dichter op een obstakel, hoe sneller de piepjes. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze Volkswagen met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. Nooit meer last van een slapende rechtervoet dankzij de uitgekiende cruise control! De uitrusting van deze auto is met automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Vermoeidsheidsherkenning herkent tekenen van vermoeidheid bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er ongelukken gebeuren doordat de bestuurder in slaap valt. Helling-op, helling-af, stilstaan, wegrijden... allemaal supermakkelijk dankzij de hill hold control. De Brake Assist haalt het maximum uit de remkracht van deze Volkswagen Golf als zich een noodsituatie voordoet.
Meer weten? Onze verkoper maakt graag een afspraak om u alles te laten zien!
De prijs voor dit voertuig is een meeneemprijs inclusief een geldige APK en de auto wordt netjes voor u gewassen. De auto wordt op uw naam overgeschreven en tevens heeft de auto een vloeistof controle gehad.
Onze aanvullende aflever/garantiepakketten:
Pakket 1 : 3 maanden garantie - kleine onderhoudsbeurt - nieuwe APK keuring - poetsen exterieur en interieur. € 495,00 (Autoprijs vanaf € 4500,00)
Pakket 2 : 6 maanden garantie - kleine onderhoudsbeurt - nieuwe APK keuring - 1 jaar Vakgarage pechhulp - poetsen exterieur en interieur. € 695,00 (Autoprijs vanaf € 4500,00)
Pakket 3 : 12 maanden Bovag garantie - onderhoudsbeurt conform fabrieksopgave - nieuwe APK keuring - 1 jaar Vakgarage pechhulp - poetsen exterieur en interieur € 995,00 (Autoprijs vanaf € 7500,00)
Kijk voor al onze occasions en acties op www.ata-autobedrijven.nl Ondanks onze grote zorg voor het samenstellen van deze advertentie kunnen er geen rechten worden ontleend aan het gepubliceerde. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio-navigatie full map
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Hoofdsteunen actief
- Houten versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Exterieur
- Mistlampen adaptief
Veiligheid
- Automatisch sper differentieel
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- Hard disk
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaardlevering (inbegrepen): De prijs voor dit voertuig is een meeneemprijs inclusief een APK en de auto wordt netjes voor u gewassen. De auto wordt op uw naam overgeschreven en tevens heeft de auto een vloeistof controle gehad.
- Pakket 1 (€ 495 meerprijs): 3 maanden garantie - kleine onderhoudsbeurt - nieuwe APK keuring - poetsen exterieur en interieur. Voor auto's vanaf € 4500,00
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaardlevering"): 3 maanden garantie - Pakket 2 (€ 695 meerprijs): 6 maanden garantie - Kleine onderhoudsbeurt - nieuwe APK keuring - 1 jaar Vakgarage pechhulp - poetsen exterieur en interieur. Voor voiertuigen vanaf € 4500,00
- Pakket 3 (€ 995 meerprijs): 12 maanden Bovag garantie - onderhoudsbeurt conform fabrieksopgave - nieuwe APK keuring - 1 jaar Vakgarage pechhulp - poetsen exterieur en interieur. Voor voertuigen vanaf € 7500,00
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaardlevering"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 12 maanden garantie


Volkswagen Golf GTE (2016) - Op de rollenbank
- Op de rollenbank
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.260 x 1.800 x 1.450 mm |
| gewicht | 1.135 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.730 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 610 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.270 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,2 s |
| Actieradius | 1.020 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 114 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
ATA Autobedrijven B.V.
Middel Broekweg 892675 KJ Honselersdijk









































