

Volkswagen Golf
Variant 1.0 TSI Connected Series NAVI / CAMERA / PDC
€ 12.9452017152.852 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 april 2017 |
| APK | 26 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 26.761 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Nederlands geleverde Volkswagen Golf Variant 1.0 TSI Connected Series van bouwjaar 2017. Dealer onderhouden en rijklaar!
Gebouwd voor vele jaren rijplezier waarbij comfort en veiligheid op de eerste plaats staan, dat is deze typisch Duitse Volkswagen Golf Variant. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Golf Variant. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Laat die bochten maar komen! In de sportstoelen zitten u en uw bijrijder altijd goed! Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, adaptieve mistlampen, in delen neerklapbare achterbank, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Met de achteruitrijcamera ziet u precies wat er achter de auto gebeurt. Laat u onderweg niet afleiden, de bediening van het audio-installatiesysteem en ook het navigatiesysteem gaat met knoppen op het stuur en met spraak. Natuurlijk is de audio-installatie voorzien van DAB-ontvangst. De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze Volkswagen met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Het is een ideaal hulpmiddel om lange ritten comfortabeler te maken. Deze auto is voorzien van automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Vermoeid achter het stuur zitten vergroot de kans op een ongeval. Vermoeidheidsherkenning waarschuwt tijdig als u aan een rustpauze toe bent. Een noodsituatie? Dan is remmen cruciaal. Daarom heeft deze Volkswagen Golf Variant Brake Assist als remondersteuning. U bent mede dankzij hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Natuurlijk kunt u de kwaliteiten van deze auto pas echt beoordelen na een proefrit. Neem nu contact met ons op, dan zetten wij hem voor u klaar.
VTR Automotive bied u een ruime keuze Volvo's & Youngtimers voor de zakelijke rijder. Wij leveren aan autobedrijven en particulieren. Door onze scherpe prijzen hebben wij een snel wisselende voorraad. Ook het inruilen van u huidige auto behoord in de meeste gevallen tot de mogelijkheden vraag onze verkopers wat we hierin kunnen betekenen.
Graag verwelkomen we u in onze showroom in Rheden! Rheden ligt centraal gelegen in Nederland, slechts 5 minuten van Arnhem af. We zijn geopend van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 - 17:30 en zaterdag van 10:00 - 16:00. LET OP: Op de maandag zijn wij gesloten!
Wij rekenen standaard geen afleverkosten! Wel kunt u een keuze maken uit een van onze service pakketten, deze bevatten een nieuwe APK, onderhoudsbeurt en garantie. Vraag ons verkoopteam naar de mogelijkheden. Ook is het mogelijk uw nieuwe auto direct mee te nemen! Wij zetten uw nieuwe auto kosteloos op uw naam, uw inruil auto word direct gevrijwaard.
Op onze website WWW.VTR-AUTOMOTIVE.NL vind u ons snel wisselende aanbod betaalbare personenwagens en bedrijfswagens. Altijd minimaal 80 auto's op voorraad!
LET OP: Wegens onze hoge omloopsnelheid is het niet mogelijk om auto’s zonder aanbetaling te reserveren. Wij adviseerden u altijd voor u vertrek te bellen of het voertuig nog beschikbaar is!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Opzoek naar een nette Volvo? Wij zijn dé Volvo specialist van de Veluwe! Wij hebben doorlopend circa 60 benzine Volvo's V40/V50/V60/V70/XC60/XC70/XC90 op voorraad. Kijk op onze website voor het actuele aanbod!
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.560 x 1.800 x 1.480 mm |
| gewicht | 1.180 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.790 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Inhoud bagageruimte | 605 - 1.620 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,1 s |
| Actieradius | 1.162 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 99 g/km |
| Energielabel | A |





