

Volkswagen Golf
1.4 TSI GTE |PANO|ACC|PDC|LEER|CLIMA|CAMERA|STOELVERWARMING
€ 13.9502015124.910 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 juni 2015 |
| APK | 5 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 46.782 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Garantie & aflevering
• 12 maanden Instap garantie (in Pakket)
• Volledig onderhouden, deaals dealer, deels universeel. Geheel aantoonbaar
• 4 goede (A-merk) zomerbanden
Deze GTE is bijzonder geschikt voor:
• Zakelijke rijders (marge voertuig, volledig te financieren)
• Bestuurders met een actieve levensstijl & sportieve rijstijl
• Autoliefhebbers die een sportieve look en comfort willen combineren
Kortom: Zeer sportieve Volkswagen Golf, volledig onderhouden Hybride/benzine, in GTE uitvoering, schuif/kanteldak, uniek luxe lederen interieur en topopties. Klaar voor de volgende liefhebber!
Wij zijn lid van BOVAG!
Deze Volkswagen GTE is nu te bewonderen in onze showroom. Ervaar zelf het comfort, de luxe en het rijplezier tijdens een bezichtiging en vrijblijvende proefrit. U bent van harte welkom. Neem gerust contact op voor een afspraak of meer informatie.
Met vriendelijke groet,
Den Burger International - SNOBCAR B.V.
t: +31 73 234 0085
Whatsapp: +31 6 52 50 55 24
e: t.denburger@snobcar.com
Bezoek & Postadres:
Rietveldenweg 9, 5222 AP 's-Hertogenbosch
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/40 R18
Aantal fasen acculader: 1
Laadvermogen: 521 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 21,8 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (€ 995): Instap Garantie - Volkswagen Golf GTE: WAT IS EEN INSTAP GARANTIE? De Instap Garantie is afsluitbaar tot 16 jaar en 200.000 kilometer. Deze garantie dekt de belangrijkste onderdelen van de aandrijving van uw auto. Indien een onderdeel van de aandrijving defect gaat, kunt u gewoon terugvallen op de zekerheid van de Instap Garantie. In het geval van een geldige claim worden de onderdelen, diagnose- en arbeidskosten volgens de voorwaarden van de garantie vergoed.
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie; Aflever controle, AutoTrust - Instap Garantie, Wassen & Poetsen
Welkom bij Den Burger International - snobcar! Wij ontvangen u graag in onze exclusieve showroom. Voor de beste service, bel ons kort van tevoren zodat uw droomauto kunnen klaarzetten. Actuele openingstijden vindt u op onze Google-pagina. Ervaar wat premium rijden is!
Levering aan huis of kantoor is mogelijk, door heel Nederland. Neem contact met ons op voor de details en om een afspraak te maken!
Disclaimer: De informatie in deze advertentie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Wij presenteren onze auto's via een occasion website, waarbij optielijsten automatisch worden ingevuld. Desondanks zijn wij niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of fouten met betrekking tot de opties in de tekst. Wij raden u aan om contact met ons op te nemen voor de exacte specificaties en uitvoering van het voertuig. Uw tevredenheid is voor ons van het grootste belang, en wij staan klaar om al uw vragen te beantwoorden en u van de benodigde informatie te voorzien.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.270 x 1.800 x 1.460 mm |
| gewicht | 1.499 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.020 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 272 - 1.162 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 217 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,6 s |
| Actieradius | 40 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,5 l/100km (1 op 66,7) |
| CO2-uitstoot | 39 g/km |
| Energielabel | A |




