
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Golf
1.6TDI Trendline|DSG|PDC|Cruise|NAP|Trekhaak
€ 7.4442014260.179 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 september 2014 |
| APK | 23 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 31.257 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 375 - € 390 |
Omschrijving
Goed rijdende Volkswagen Golf automaat. Leuke opties zoals: trekhaak, PDC, cruise en climate control en bluetooth audio. Origineel Nederlandse auto. 2 sleutels aanwezig.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Hoofdsteunen actief
- Houten versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Exterieur
- Mistlampen adaptief
Veiligheid
- Automatisch sper differentieel
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- Afst. bed. voor centr. deurvergr.
- APK
- Bluetooth aansluiting
- buitenspiegels met verlichting
- buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Laadvermogen: 601 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieurkleur: Donkergrijs
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
Garantie: Huisgarantie
Garantie: 1 maand
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Huisgarantie
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (1 maand garantie)
Bedrijfsinformatie
OPENINGSTIJDEN SHOWROOM:
Maandag t/m zaterdag 09:00-17:30 uur.
Wij zijn een RDW erkend autobedrijf met +/- 100 occasions.
INRUILEN IS MOGELIJK!
Hiernaast berekenen wij geen afleveringskosten of servicekosten. Ook kunnen wij overschrijven op locatie.
Wij adviseren u om eerst contact met ons op te nemen alvorens u onze showroom bezoekt. Zo zorgen wij dat er voldoende tijd is om u te woord te staan en kunnen we teleurstellingen voorkomen.
Tel: 0172 60 82 70
Tel: 06 18 68 23 92
(Den Haag- Ter Aar = 35 KM)
(Amsterdam - Ter Aar = 40 KM)
(Rotterdam - Ter Aar = 40 KM)
(Utrecht - Ter Aar = 45 KM)
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.560 x 1.800 x 1.480 mm |
| gewicht | 1.239 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.840 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 660 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.270 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Actieradius | 1.282 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| CO2-uitstoot | 102 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Adequaat Auto's B.V.
Stobbeweg 62461 EX Ter Aar


































