

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 mei 2011 |
| APK | 3 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 33.939 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
In een zeer nette staat verkerende Volkswagen Golf Cabriolet. Voorzien van Led verlichting, PDC, Lederen bekleding, Stoel verwarming, Cruise control, Climatronic, Stuurwiel bediening.
Alle boekjes aanwezig
Volgende service nodig bij 110.000 KM
Bij 95.000 km is de DSG automaat vervangen
Volkswagen-rijders waarderen hun merk om de degelijkheid van de techniek en de uitmuntende rijkwaliteiten. Een Volkswagen is bovendien comfortabel en ruim, omdat hij altijd is ontworpen met de inzittenden als uitgangspunt. Een Golf Cabriolet zoals deze bijvoorbeeld, biedt ruim comfort voor vijf inzittenden. Niet voor niets is de vraag naar gebruikte Volkswagens zo groot, want de kwaliteit staat ook na een aantal jaren nog buiten kijf, zoals aan deze Golf Cabriolet duidelijk te zien is. Een viercilinder motor en een automatische transmissie zorgen voor de uitstekende prestaties van deze auto. Hoe koud het buiten ook is, de stoelverwarming geeft u meteen een behaaglijk gevoel. Open rijden was nog nooit zo eenvoudig. Het cabriodak opent soepel en stil dankzij de elektrische bediening. De gasontladingslampen van de xenonverlichting zorgen voor een krachtige en heldere lichtbundel. Natuurlijk behoren snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging en windscherm ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Het audiosysteem is te bedienen vanaf het stuurwiel, zodat u uw ogen altijd op de weg gericht kunt houden. De auto is ook uitgevoerd met electronic climate control. Parkeersensoren zijn een waardevolle toevoeging aan deze auto. De sensoren waarschuwen tijdens het parkeren en voorkomen schade aan de auto. Een heerlijke egale snelheid? Even de cruise control inschakelen! Deze Volkswagen is voorzien van centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Volkswagen Golf Cabriolet samen. Geen gehannes meer met de handrem en gas geven bij stilstaan op een oplopend stuk weg. De hill hold control zorgt voor een geslaagde hellingproef. Brake assist is uw redder in een noodsituatie. Bij een dreigend ongeval zorgt het systeem ervoor dat u sneller stilstaat.
Wij kunnen ons goed voorstellen dat u deze Volkswagen wilt aanschaffen. Wacht daar dan niet mee en reserveer hem nu direct. Dan nemen wij zo snel mogelijk contact met u op om de aflevering te bespreken.
--------------------------------------------------------------------------
Autobedrijf Kroezen staat voor betrouwbare occasions.
Door intensieve samenwerking met dealerbedrijven beschikken wij dagelijks over een sterk wisselende voorraad occasions die wij tegen scherpe prijzen kunnen aanbieden.
--------------------------------------------------------------------------
Waarom Autobedrijf Kroezen
- Onze auto's worden GRATIS afgeleverd met
1 maand garantie op motor en versnellingsbak
- BOVAG garantie mogelijkheden
- Het overschrijven van de auto is GRATIS bij ons!
- Export verklaringen opmaken bij uitvoer
naar het buitenland
- Inruil mogelijkheden
- Financieren en verzekeren
- Aankoopkeuringen toegestaan
Voor vragen Bel, Sms, Mail of App ons 06-28380182 / 06-14946650
''Wilt u de inruil waarde van u huidige auto weten? App ons op 0628380182 / 0614946650 of stuur een bericht via de Markplaats app"
Wij zijn dagelijks geopend van Maandag t/m Zaterdag , belt u even voor vertrek om teleurstelling te voorkomen.
--------------------------------------------------------------------------
Auto Financieren? Zowel particulier als zakelijk.
Financial Financiering ook zonder cijfers mogelijk! Bent u een (startende) ondernemer en heeft u nog geen jaarcijfers om te overleggen aan de bank, dan is het bij ons ook mogelijk om zonder cijfers een Financial Financiering af te sluiten.
Wilt u weten welke financiering het beste bij u past, neem dan contact op via Mail, WhatsApp of telefoon.
Geef aan in welke auto u interesse heeft en vermeld het kenteken bij de aanvraag.
Mail of App u gegevens naar:
0628380182 of autobedrijf@live.nl
- Vermeld hierin u naam/bedrijfsnaam met KVK Nummer en e-mail adres.
--------------------------------------------------------------------------
Druk en zetfouten voorbehouden
Autobedrijf Kroezen
Industrieweg 38 e
3641RM Mijdrecht
06-28380182
06-14946650
Volg ons ook op Facebook
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Comfortstoel(en)
- Houten versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- Koplampreiniging
Veiligheid
- Parkeersensor voor en achter
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 537 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Koopadvies
- +Comfort
- +Ruim van binnen
- +Zuinige motoren
- -Diefstalgevoelig navigatiesysteem
- -Technische problemen
- -Relatief dure occasion
De Volkswagen Golf 6 is een populaire auto uit de compacte middenklasse die tussen 2008 en 2012 is geproduceerd. Hoewel het eigenlijk een facelift is van de welbekende Golf 5, heeft ook deze generatie weer zijn eigen verbeteringen. Zijn praktische formaat en fijne rijeigenschappen maken het voor veel mensen een interessante occasion.
Lees het volledige Autoweek koopadvies

Rij-impressie Volkswagen Golf R Cabrio
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.390 cc |
| Max. vermogen | 118 kW (161 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.250 x 1.780 x 1.420 mm |
| gewicht | 1.403 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.940 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Inhoud bagageruimte | 250 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 216 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,4 s |
| Actieradius | 873 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| CO2-uitstoot | 148 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Autobedrijf Kroezen Mijdrecht
Industrieweg 383641 RM Mijdrecht



































