

Volkswagen Golf
2.0 GTI Edition Cabriolet Clima Cruise
€ 12.9502013138.384 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 3 april 2013 |
| APK | 25 april 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 44.873 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Absoluut een geweldig mooie Volkswagen Golf 2.0 GTI Cabriolet. Slechts 138.384km gereden en uitstekend onderhouden. Rijdt als een nieuwe auto en de kap laat zich automatisch zonder enige hapering bedienen. Verder voorzien van climate control, cruise control, 4 elektrische ramen, navigatie, stoelverwarming, etc. Deze snelle cabriolet wordt uiteraard geleverd met alle boekjes en beide sleutels.
Bent u na het lezen van deze advertentie nieuwsgierig geworden en wilt u de Golf GTI Cabriolet in het echt bewonderen? U bent van harte welkom, belt u even voor de beschikbaarheid op 0181-390183.
Graag ruilen wij uw auto camper caravan in! Komt u langs voor de beste inruilprijs. Kijk voor onze uitgebreide afleverpakketten en garantiemogelijkheden op onze website. Voor meer informatie of een afspraak, neem contact op met een van onze verkoopadviseurs; Floris de Jong, Leo van der Klaauw of Dick van der Veer. Wij zorgen bij aflevering voor de RDW tenaamstelling.
Garantie: aanvullende garantie in overleg mogelijk
De Volkswagen Golf 6 is een populaire auto uit de compacte middenklasse die tussen 2008 en 2012 is geproduceerd. Hoewel het eigenlijk een facelift is van de welbekende Golf 5, heeft ook deze generatie weer zijn eigen verbeteringen. Zijn praktische formaat en fijne rijeigenschappen maken het voor veel mensen een interessante occasion.
Lees het volledige Autoweek koopadvies| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 155 kW (211 pk) |
| Max. koppel | 280 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.258 x 1.782 x 1.414 mm |
| gewicht | 1.433 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.960 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 250 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 237 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 723 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,4 l/100km (1 op 9,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| CO2-uitstoot | 170 g/km |
| Energielabel | D |




