

Volkswagen Golf
2.0 TFSI GTI
€ 8.9502007246.000 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 september 2007 |
| APK | 25 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
In bijna nieuwstaat! 3 deurs GTI zeer goed onderhouden
Volkswagen Golf 2.0 TFSI GTI
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
In perfecte, bijna nieuwstaat verkerende VW Golf GTi in de zo gewilde 3 deurs uitvoering. 2-liter Turbo zorgt voor 200 PK, jaagt de GTI in net 7 seconden naar de honderd en helpt je eenvoudig om je rijbewijs op de tocht te zetten.
Maar een echte GTi rijder van vandaag heeft dat niet nodig.
Top Gear bombardeerde deze versie als rijders auto van het jaar, en onlangs stond DEZE GTi in het middelpunt van een Youngtimer test:
https://drivr.be/2025/10/23/youngtimertest-vw-golf-v-gti/
Tot op het bot onderhouden GTi, welke enorm vertroeteld is en op de fraai getinte ruiten na in originele ! conditie. Aan een kleine instapschade van de coureursstoel is slechts te zien dat de fabrieksgarantie er inmiddels af is. De vorige eigenaar hield zich niet aan de fabrieksvoorschriften qua onderhoud, elke 5.000 km (vijfduizend) ging deze GTI naar de specialist voor een onderhoudsbeurt. Tevens is de GTi niet voorzien van chip-tuning en zit er gewoon de originele uitlaat onder. Rijden en luisteren zoals Volkswagen het bedacht had.
De Golf is onlangs voorzien van een nieuwe distributie set met waterpomp en de onderhoudshistorie is bij de auto aanwezig. Zichtbaar zijn de nieuwe remschijven en de in perfecte staat verkerende originele velgen. De typische Golf V kwaal van een zakkende hemelbekleding is onlangs opgelost. Deze is vernieuwd!
Kosten nog moeite zijn gespaard bij deze Golf GTi! De kilometerstand van 246 duizend kilometer is 'm absoluut niet aan te zien en rijden doet ie of het 2009 is.
Voor de echte GTi liefhebber, deze kans krijg je niet snel meer en kom de GTi van dichtbij bekijken en voelen. Dan zul je zien dat 8.950 euro een scherpe realistische prijs is. Een koude airco, cruise control en apple play audio inclusief!
Inruil mogelijk.
VW Classics BV
Boerenkamplaan 58
5712 AG Someren
0493-470060
info@vwclassics.nl
www.vwclassics.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 147 kW (200 pk) |
| Max. koppel | 280 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.204 x 1.759 x 1.485 mm |
| gewicht | 1.303 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.900 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Inhoud bagageruimte | 350 - 1.305 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,2 s |
| Actieradius | 687 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| CO2-uitstoot | 189 g/km |
| Energielabel | E |





