

Volkswagen Golf Plus
1.2 TSI Comfortline CLIMA / CRUISE / TREKHAAK Dealer onderhouden
€ 10.999201388.940 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | nee |
Exterieur
Exterieur
Afneembare trekhaak
Lichtmetalen velgen
Trekhaak
Metallic lak
dakrails
Standaarduitrusting (volgens fabrikant)
Standaarduitrusting (volgens fabrikant)
Antiblokkeersysteem (ABS)
Stuurbekrachtiging
centrale vergrendeling
Airbag aan passagierszijde kan worden uitgeschakeld
Airbag bestuurder / passagier kant
Richtingaanwijzer geïntegreerd in buitenspiegel
Rem systeem
Elektron. Stabiliteitsprogramma (ESP)
Cruise control systeem (tempomaat)
Isofix-bevestigingen voor kinderzitje op achterbank
LM velgen
Elektronische startblokkering
Buitenspiegel elektr. verstelbaar en verwarmbaar, allebei
Elektron. Differentieelslot (EDS)
Anti-slip regeling (ASR)
Achterlichten LED
Trekhaak: Afneembare kogel
dagrijverlichting
Rijhulpsysteem: Hill Start Assist
Airconditioning Climatronic 2 zones
Zij-airbag voor met hoofd-airbag unit
Stuurwiel (leer) met multifunctie
Elektrische ramen voor en achter
Parkeerhulp voor en achter
winterpakket
Mistlampen met geïntegreerde bochtverlichting
Multifunctioneel display Plus
Audiosysteem RCD 310 (radio/cd-speler)
Beglazing groen / achterzijde zwart getint
Gedeelde achterbank / rugleuning
Getinte gelamineerde voorruit
Niet roken pakket
Buitenspiegels geschilderd
Bagageruimteafdekking / rolgordijn
Achter mist-licht
Stoelbekleding / bekleding: stof
Zijlijsten in carrosseriekleur
Deurgrepen buitenkant carrosseriekleur
Lage uitstoot volgens de Euro 5 emissienorm
Geschilderde bumper
Achterruitwisser
Drievoudige hoofdsteunen achter
Versnellings-/keuzehendel handvat leer
In hoogte verstelbare voorstoelen
Afsluitbaar dashboardkastje, verlicht en met koelfunctie
Stuurkolom (stuurwiel) mechan. verstelbaar, hoogte-/lengteverstelling
Veiligheidsgordels voor met gordelspanners, in hoogte verstelbaar
EHBO-doos en gevarendriehoek
Leeslampjes vooraan
Handschoenenkastje met koelfunctie
3-punts veiligheidsgordel middenachter
Handremhendel handvat leer
Slijtage indicator remblokken
dubbele toon hoorn
masterdata.equipmentitem.ausstattungspaketlicht+sicht.label
Lendensteunen vooraan
Laadruimtevloer variabel en afneembaar
Kentekenverlichting LED
Dorpels aluminium
Zonneklep rechts met spiegel
Opbergvak in de hemelbekleding
Zonneklep links met spiegel
In hoogte verstelbare bagageruimtebodem
Lade / opbergvak onder stoelen voor
Opklapbare tafels geïntegreerd in de rugleuningen van de bestuurders- en voorpassagierszetel
Radiateurgrille zwart met chromen strips
Vloermatten textiel
Brandblusser
middenarmsteun
Extra winterbanden (klantinformatie vereist)
Cabinefilter: Stof- en pollenfilter met actief koolfilter
Modelreeks: nov. 2009 - dec. 2013
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 258 cm
Fabrikant: Neef Occasions B.V. Zandstraat 7B 5421WK GEMERT, NL 0492368069 http://www.neefoccasions.nl info@neefoccasions.nl
De meeste auto's zijn direct leverbaar (informeer vooraf bij de verkoper) Inruilen is altijd mogelijk. Auto/caravan/boot/motor. Wij adverteren uitsluitend met originele kilometerstanden. Bij ons betaald u GEEN extra afleverkosten !! Voor vragen of een afspraak kunt u ons bellen op tel.nr. 0492 368069 of 0614217103 Koffie staat altijd voor u klaar!!! Neef Auto's Zandstraat 7b 5421 WK Gemert
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.198 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| gewicht | 1.300 kg |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,6 s |
| Actieradius | 948 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | B |



