

Volkswagen Golf Plus
1.4 TSI Highline Trekhaak/Airco/Automaat
€ 5.4502010205.163 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 juni 2010 |
| APK | 4 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 29.692 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
U bepaalt zelf hoe uw gekozen occasion afgeleverd wordt;
Pakket A, standaard:
De geadverteerde prijs is inclusief
• 3 maanden BOVAG garantie
• kentekenregistratie
• geldige APK
• vloeistoffen controle
Pakket B, optioneel:
Voor € 695,- leveren wij de auto af, inclusief:
• kentekenregistratie
• nieuwe APK
• 6 maanden BOVAG garantie (alleen van toepassing indien aankoopprijs boven €14.950,-)
• onderhoud volgens schema
• airco service
• 1/4 tank brandstof / bij een elektrisch voertuig een volledig opgeladen accu
• poetsen binnen en buiten
• 24 uur pechhulp heel Europa
Inruil mogelijk.
Uw auto financieren? Dat kan! Wij bieden u een financiering op maat voor zowel de zakelijke als privé rijders.
(onder voorbehoud van typefouten en/of opties bij het voertuig)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Laadvermogen: 652 kg
Wielbasis: 258 cm
Emissieklasse: Euro 5
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.390 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.200 x 1.760 x 1.590 mm |
| gewicht | 1.338 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.990 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Inhoud bagageruimte | 395 - 1.450 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,2 s |
| Actieradius | 873 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| CO2-uitstoot | 146 g/km |
| Energielabel | C |



