

Volkswagen Golf Plus
1.4 TSI Automaat Highline TOP STAAT,GOED ONDERHOUDEN!
€ 5.4992010189.792 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 februari 2010 |
| APK | 23 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 31.425 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
auto is echt in super nette staat en is zeer goed onderhouden !
de auto is voorzien van vele extra opties.
inruil mogelijk!
Modelreeks: apr. 2009 - dec. 2013
Modelcode: VI, Typ 52
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 611 kg
Wielbasis: 258 cm
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Fabrikant: Autobedrijf Roode Utrechtsestraatweg 86 3445AW WOERDEN, NL 0348453322 http://www.autobedrijfroode.nl autobedrijfroode@hotmail.com
* MAANDAG 2e PINKSTERDAG ZIJN WIJ OPEN VAN 11.00 UUR TOT 15.00 UUR!
-TEVENS ZIJN WIJ AANGESLOTEN BIJ DE STICHTING NATIONALE AUTOPAS DUS ELKE AUTO WORD AFGELEVERD MET EEN NATIONALE AUTOPAS!
+- altijd 80 occasions op voorraad en een eigen werkplaats voor onderhoud en service van u auto.
ook kunnen onze auto's geleverd worden met 3,6,12 maand schriftelijke garantie met garantie certificaat.
elke keuring is toegestaan dekra,anwb,rdw enz enz.
kom eens langs een kijkje nemen in onze overdekte showroom de koffie staat voor u klaar.
Hoewel aan de informatie van deze advertentie de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan Autobedrijf Roode niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt U contact opnemen met Autobedrijf Roode Tel: 0348-453322.
Autobedrijf Roode.
Utrechtsestraatweg 86 3445 AW WOERDEN
Tel 0348-453322 B.G.G. 06-81624845
of www.autobedrij05oode.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.390 cc |
| Max. vermogen | 118 kW (161 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.300 x 1.760 x 1.620 mm |
| gewicht | 1.399 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.010 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Inhoud bagageruimte | 395 - 1.450 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 214 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Actieradius | 873 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,9 l/100km (1 op 12,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| CO2-uitstoot | 147 g/km |
| Energielabel | C |



